Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

problem ventilacija 407

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

problem ventilacija 407

Počalji od nebojsabor taj Sub Apr 04, 2015 1:45 pm

Pozdrav za sve forumase, veliki sam fan pezoa imao sam 406,307 lim pa 307 karavan, citroen pikasa i trenutno 407 liMuzinu 2.0hdi 100kw. Problem je u ventilaciji tj u dvo ozonskoj klimi, vozaceva strana radi ok, a suvozaceva duva samo toplo. Citao sam po forumima da je problem u nekoj klapni ili zupcaniku na motorcetu koja to otvara. Dali je neko ovo skidao da mi da neki savet.
nebojsabor

Broj poruka : 3
Datum upisa : 25.03.2015
Vozilo: : peugeot 407 2.0hdi

Nazad na vrh Ići dole

Re: problem ventilacija 407

Počalji od Жиле taj Sub Apr 04, 2015 2:53 pm

Kod c5 su ovde motorići evo slika [You must be registered and logged in to see this image.]
Motorići izgledaju ovako [You must be registered and logged in to see this image.] Koja strana neradi dobro? A izvini vidim suvozačeva strana je problem , skini ladicu ispred suvozača i dole gde izlazi vazduh je motorić ,jako zajebano ako neznaš šta treba da radiš.
Evo ti slika leve strane u toj ravni je i na desnoj [You must be registered and logged in to see this image.] Uradi ovako daj kontakt podesi temperaturu upali auto i nemoj ništa da više podešavaš. Javi šta si uradio .

Ovde gde stoji ovaj asepsol tačno ztti pokazuje poziciju motorića možda je malo niže [You must be registered and logged in to see this image.]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
др Жиле
Жиле

Broj poruka : 10282
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 51
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nebojsabor taj Sub Apr 04, 2015 3:04 pm

Moracu da skidam nego ovo vreme lose, cekam lep dan i da sam slobodan pa da krenem. Slika i savet ce mi dosta znaciti, hvala. Nemora tabla da se skida, znaci taj motorcic je skroz nisko.
nebojsabor

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Sub Apr 04, 2015 3:15 pm

Nemora tabla,  ali je problem doći do tog motorića, tu kod leve noge od suvozača ima ona plastika , kada skineš ladicu onda probaj nekako da skineš motorić ima tri šarafa 6mm video si na slici boje mesinga. Može da se pojedu zubci u osovini u kojoj je ubačen motor , može da budu loši kontakti, može da je motor crkao.

Probaj ovako kako sm ti rekao uključi kontakt podesi temperaturu i ne čačkaj ništa više , postoji mogućnos da proradi. To je moje iskustvo.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
др Жиле
Жиле

Broj poruka : 10282
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 51
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nebojsabor taj Sub Apr 04, 2015 4:31 pm

Hvala puno, probacu pa javljam sta uradim.
nebojsabor

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu