Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

VESTI IZ SAOBRAĆAJA

Strana 25 od 25 Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Ići dole

Re: VESTI IZ SAOBRAĆAJA

Počalji od SOF taj Pon Sep 24, 2018 8:01 pm

evo da javimo i jednu novost sa teritorije severnog Kosova...cudi me da niko nije to objavio do sada...naime,u nekim piskaranjima sam pisao da se kod nas voze ``stranci``(opste poznato je to bilo i od pre) i to u svakakvim stanjima,sa i bez ikakvih papira,u razne svrhe,od taxi sluzbe pa preko prevoza povrca,zivotinja i gradjevinskog materijala pa sve do udobnog prevoza sebe i clanova svoje porodice....sve u zavisnosti kako kome treba...
od pre par dana vlasti najavile iskljucivanje iz saobracaja takva vozila kao i sankcionisanje vozaca koji upravljaju istima...od danas su to i poceli,pa se na svakom cosku,ulazu i izlazu iz grada(bar Zvecan i Kos.Mitrovica)mogli videti murkani,nakostreseni i spremni da cape nekog ko krsi ``propise``da li su i koliko ljuudi maznuli nemam predstave ali da je vreme da se malo zavede red,JESTE...(pisao sam o raznim situacijama oko voznje istih,neodrzavanje,rashodovanost,bezobrazluk i sl.)opet..onako latentno smo pesimisticno raspolozeni da ova bagra preko Ibra ne iskoristi to i ne pokusa da jos vise stegne sape oko naseg vrata...sad je lopta u kaznenom prostoru nase vlasti koja ce verovatno imati kakvo logicno resenje za ovako nesto...uglavnom,vazno je napomenuti da odavno nije bilo manje guzve po gradu,sto od privatnih vozila sto od taxista...(naravno,bez tabli)...

SOF

Broj poruka : 399
Datum upisa : 09.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Uto Sep 25, 2018 7:47 am

E moj SOF...šta god da ti kažem ticalo bi se naše politike, a toga se ovde striktno klonilo i bojim se da se nekima nikako ne bi dopalo. Tako, da...neka ste vi nama živi i zdravi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[You must be registered and logged in to see this image.]
Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Broj poruka : 15297
Datum upisa : 13.12.2011
Godina : 52
Vozilo: : Peugeot 406 2.0 16v automatic
Raspolozenje : Nije loše, vi?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Uto Sep 25, 2018 4:55 pm

dace dragi Bog moj Petrucci.....opet kako nam se pise spremajte vi za nas neke skolske sale po selima i obavezno po neku strunjacu,da bas ne stradaju besike i jajnici i testisi od hladnoce...nema srece...trude se da ``razgranice`` trucaju par dana i na tome se zavrsi...a bagra?...bagra radi svoj posao i steze nam siju,malo po malo...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOF

Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Čet Sep 27, 2018 10:48 am

evo jos po nesto da dodam...i dalje je stroga zabrana...nema voznje stranaca...kamene face i dalje predatorski vrebaju i strpljivo cekaju u zasedama kako ne bi capili nekog bez tabli...vredno je napomenuti da je bilo neprimetno,ali NE MALI broj ljudi je vozio i vozila sa isteklim registracijama...naravno sa onako okacenim tablama(kako bi ``ustedeli`` novac od registracije),a ovi su i to sankcionisali,pa je interesantna situacija da se veeeeliki broj novih tabli pojavio po severu Kosova(ko u vremenima ``pustenih`` registracija stranaca od pre nekoliko)a izgvirili su i neki ``autici`` koji su brizno bili zbrinuti po kakvim garazama i retko izvozeni samo u spec.prilikama kad se islo na more,BG ili gde vec,novih auta sa tablama iz Srbskih gradova kolko oces!nema stranaca al...potpuno isti krkljanac...cak mi prijatelj nezvanicno rece...ponestalo tabli u sup-u pa se ceka na stancovanje!

SOF

Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lightsoft taj Pet Sep 28, 2018 8:15 pm

MOĆAN, NOVI PEUGEOT 508 stiže u Niš

Lav je pokazao svoje pravo lice“, francuski Peugeot izbacio je novi model 508, a Nišlije će imati tu privilegiju da prvi u Srbiji vide ovaj moćan automobil baš na „Auto moto festu 2018.“, a zahvaljujući ovlašćenom prodavcu i serviseru – „Car box“.

Iz kompanije Peugeot novi model opisuju kao vozilo koje krasi odvažni dizajn niskog kupea i praktičnost automobila sa petoro vrata, te ga u skladu sa tim i nazivaju „fastback coupe-saloon sa petoro vrata“. Njegov najveći konkurent biće Audi A5 Sportback.

„Posetioci Sajma će tako moći da sa uživanjem pogledaju najnoviji i jedan od najatraktivnijih modela iz game Peugeot vozila“, poručuju u Car Boxu.
„Car Box“ D.O.O. Niš će osim ovog, novog modela, na 9. Sajmu automobila u Nišu predstaviti još 5 modela putničkih vozila.

1. Peugeot 208 1.2 sa benzinskim motorom od 68 k.s.;
2. Peugeot 301 1.6 Hdi sa dizel motorom od 100 k.s.;
3. Peugeot 308 SW sa novim 1.5 Hdi dizel motorom od 130 k.s.;
4. Peugeot 2008 1.2 sa benzinskim motorom od 110 k.s.;
5. Peugeot 3008 2.0. BlueHDi sa dizel motorom od 150 k.s.

Inače, svojim modelima Peugeot se po dizajnu, kvalitetu izrade i ugrađenoj tehnologiji, čvrsto pozicionirao u sam vrh svetske auto industrije.

„Osim vozila iz putničkog programa, „Car Box“ će u Hali Čair prikazati i veoma popularme Peugeot skutere, gde se posebno ističu Đango, kao odličan retro skuter iz „Vespa klase“, kao i svima dobro poznati SpeedFight, kao četvrta generacija skutera namenjenih, pre svega, kupcima iz mlađe populacije“, dodaju u ovoj kompaniji.

Posetiocima će pažnju sigurno privući i vozilo „Gazelle NEXT“, koje će biti izloženo na samom ulazu u halu Čair.
Time će se, „Car Box“ predstaviti kao novi ovlašćeni prodavac i serviser vozila GAZ.

Preuzeto sa ...
Kod:
http://sajamautomobila.com/index.php/15-vesti-2018/67-mocan-novi-peugeot-508-stize-u-nis

Lightsoft

Broj poruka : 596
Datum upisa : 25.04.2016
Vozilo: : 407 2.0HDI

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Pet Sep 28, 2018 8:39 pm

Joj ovaj motor 1.2 68ks ljudi bre pa to je malo, mislim realno... Al zato ovaj sa 110 bi mi bio po meri... Jel to turbo ?

O kako bi petak bio lepsi da sutra nije subota radna ...
nemanja80

Broj poruka : 1485
Datum upisa : 17.06.2016
Godina : 38
Vozilo: : Peugeot 307 1.6 16v benzin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mladenmi16 taj Pet Sep 28, 2018 9:32 pm

Ja sam nekako skeptik prema benzincima ispod 1.6 kao i prema dizelima ispod 2.0.
Kakav nam je standard nećemo mi te "malokalibarske" motore skoro voziti, novo je to za nas...
mladenmi16

Broj poruka : 6539
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 36
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PUG207 taj Pet Sep 28, 2018 9:58 pm

Zale se ljudi na sve benzinjare za ove nove PUG-ove da su tromi!
PUG207

Broj poruka : 625
Datum upisa : 16.10.2017
Godina : 43
Vozilo: : Peugeot 207 1,6 HDi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Pet Sep 28, 2018 11:14 pm

Bogami ovaj sa 110 ks ne verujem da je trom, jer cim iz 1.2 izvlaci toliko konja onda verovatno ima turbinu, a znaci tu je i lepsi obrtni moment...

nemanja80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PUG207 taj Sub Sep 29, 2018 12:03 am

Licno ne znam, citao sam komentare korisnika da su nezadovoljni, moras priznati da je i kubikaza bitna, 1,2 sa toliko konja je cini mi se prenabudzen motor, verovatno je turbina veca od motora!
PUG207

Broj poruka : 625
Datum upisa : 16.10.2017
Godina : 43
Vozilo: : Peugeot 207 1,6 HDi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Sub Sep 29, 2018 9:45 am

PUG207 ::...verovatno je turbina veca od motora!

Kolega s posla kupio novu Daciu Sandero sa onim motorom od renoa 0.9tce, mogu ti reci da sasvim solidno povlaci tu oko 2000 obrtaja, ima turbinu i mislim oko 90-95ks, jedino sto kazes tih 900cc nekako zvuci bez veze...

nemanja80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 25 Prethodni  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Nazad na vrh