Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Led H7

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Led H7

Počalji od Ninno taj Čet Avg 31, 2017 11:20 pm

I ove ledaljke opasno sijaju, dobar odnos lm i w, izgledaju ovako kvalitetno napravljene nema tu sta da se zameri realno. E sad kako to izgleda i radi posao u praksi zivo me zanima. Jos jedna enigma - sta kaze zakon po pitanju ovih sijalica?

Ninno

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 27.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bivsi anoreksicar taj Čet Avg 31, 2017 11:40 pm

Ne postoji na tržištu sličan proizvod jer je ovaj proizvod razvijan u RH i dobio je E-MARK od EU po trenutno važećim EU/ECE pravilnicima.
bivsi anoreksicar

Broj poruka : 46
Datum upisa : 02.04.2017
Godina : 40
Vozilo: : citroen c5 x7 2.0hdi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninno taj Čet Avg 31, 2017 11:56 pm

Kako ne postoje, pa koje su onda ove sa aliexpress-a (isto led, isto ludacka jacina u odnosu lm/w, imaju hladnjake i ventilatore)?
Ninno

Godina : 37
Vozilo: : Peugeot 307 restyle 1.6HDI (90KS), Peugeot 206 1.1 (60KS)

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Pet Sep 01, 2017 12:40 am

bivsi anoreksicar ::Ne postoji na tržištu sličan proizvod jer je ovaj proizvod razvijan u RH i dobio je E-MARK od EU po trenutno važećim EU/ECE pravilnicima.

Sta znaci ,,proizvod razvijan u RH,, mislim konkretno sta je RH ?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O kako bi petak bio lepsi da sutra nije subota radna ...
nemanja80

Broj poruka : 640
Datum upisa : 17.06.2016
Vozilo: : Peugeot 307 1.6 16v benzin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Pet Sep 01, 2017 8:58 am

Republika Hrvatska, valjda. Možda je konkretno ta sijalica koju je anoreksičar ugradio proizvedena u Hrvatskoj, verovatno je na to mislio.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Broj poruka : 14711
Datum upisa : 13.12.2011
Godina : 51
Vozilo: : Peugeot 406 2.0 16v automatic
Raspolozenje : Nije loše, vi?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Pet Sep 01, 2017 12:59 pm

Uf a hrvatska mi merilo za kvalitet u pm...
Pa brate napisi onda Hrvatska, mislim RH....
Evo idem ja za vikend na kupanje u RM a vracamo se preko RH i RB pa u RS i tako....
Jeste culi da je Kusta prekinuo snimanje u Americi...

nemanja80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Pet Sep 01, 2017 1:00 pm

Što, rekli mu da se vrati u NY preko VY?

Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Pet Sep 01, 2017 1:29 pm

Da,da,da

nemanja80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bivsi anoreksicar taj Sub Sep 02, 2017 4:58 pm

Ove iz RH imaju predstavnika u mojoj drzavi i imam pismenu garanciju, to mi je plus u odnosu na ove sa aliekspresa ili ibeja
bivsi anoreksicar

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Sub Sep 02, 2017 7:15 pm

Nema nikakve sumnje da je to kvalitetnije nego kod Kineza, ali i to sa dalekog istoka više nije za bacanje, apsolutno

Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninno taj Sub Sep 02, 2017 7:19 pm

@bivsi anoreksicar, jaka vajda od garancije kad set kosta 80e. Da se zamene sva 3 kompleta to je 240e. I nije stvar u 240e nego u tome sto je to premnogo za prakticno 6 sijalice pa kakve god da su. Ako cemo se drzati svega sto pise na papiru onda 'made in PRC' imaju radni vek 30000h pa sve do 50000h a takodje se u unutrasnjoj prodaji dobija garancija 1-2 godine i sve to za 25-40e po setu. Zakljucak se sam namece zar ne.
Ninno

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bivsi anoreksicar taj Ned Sep 03, 2017 11:43 am

Ove ''nase'' su probane kod mojih prijatelja iz hrvacke koje poznajem, nisu neki ''s foruma'' i rade po 5-6 godina bez ikakvih problema, do sad niko nije imao nikakvu reklamaciju. pa cak i u slucaju reklamacije lakse je ove zamjeniti za nove nego te kineske. ne kazem da ti nisi u pravu, niti da kineske nisu dobre, a pogotovo da su jeftine... ali moja lova moj izbor ;)
bivsi anoreksicar

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninno taj Ned Sep 03, 2017 12:53 pm

Cekaj, cekaj druze - NIKAD VISE NEMOJ DA OMALOVAZAVAS PA NI INDIREKTNO LJUDE SA OVOG FORUMA...te izraze 'vasi', 'nasi' a narocito ovo 'neki' ostavi za druge prilike/neprilike i mesta. Ono sto je zajednicko ljudima sa ovog foruma je da su zeljni/voljni da pomognu i podele informacije i svoja iskustva uvek u najboljoj nameri (i u 99% su tacne i iskustveno potkrepljene) tako da gledaj da to makar ne komentarises s' nipodastavanjem ako vec ne mozes da postujes.

Sto se ove tematike o sijalicama tice ocito imamo razlice stavove, ne slazemo se a vala necemo se ni sloziti (sto i ne moramo) ali se necemo ni raspravljati. Ja ovde stavljam tacku na polemiku.

P.S. Obrati paznju na prvi pasus mog posta, zelim ti svako dobro i drugarski pozdrav.
Ninno

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bivsi anoreksicar taj Ned Sep 03, 2017 1:41 pm

Nisam se ja dobro odrazio, a ti si jos pogresnije shvatio. Nikoga ja ne omalovazavam, samo je razlika kad ti to kazu ljudi koje licno poznajes i ljudi koji su na forumu i koje ne poznajes, a pogotovo ako su sa foruma firmi koje to prodaju (najmanje sam mislio na ljude sa ovog foruma). Priznaces da uvijek ima pojedinaca sa razlicitim motivima boravka na forumu.
To ''nasi'' se misli na prostor na kojem svi govorimo istim jezikom a ne tako kako ti mislis ;), ti mozda ljude dijelis na vasi/nasi, meni su ovdje svi nasi jer vozaju francuze ;)  
Nikoga ja ne omalovazavam, cak naprotiv, postujem mnoge ovdje koje trose svoje resurse, prije svega najskuplje vrijeme pa i ostale, da bi pomogli drugima. iz tog razloga sam stavio ovo o sijalicama da bih nekome pomogao prilikom eventualne odluke.
Ocito je da nemamo isto misljenje, ja sam prezadovoljan vec 2 mjeseca i nije mi zao ni jednog dinara koji sam dao.

I nemoj da galamis bez razloga ;)
bivsi anoreksicar

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninno taj Ned Sep 03, 2017 2:14 pm

Shvatio sam te onako kako si se izrazio, drugi put pisi jasnije i nece biti problema. Da ne bi ti tumacio sta ja mislim (sve si me razumeo) a i ja sta ti mislis onda lepo pisi jasno ono sto mislis i sve 5. Koliko sam primetio u temi bilo je jos nerazumevanja tvog pisanja, malo je tesko da puno ljudi ne kapira jednog i da svi grese. Inace za u buduce ce nam trebati tumac ovde iako svi naravno da govorimo istim jezikom (sto bi trebalo da bude tacka olaksanja).

Sto se osvetljenja tice drago mi je da si zadovoljan i zelim ti da 222 meseca uzivas u prijatnoj voznji sa njima, to nije problem kao ni novac koji je dat...za druge stvari se nismo razumeli po pitanju sijalica ali nema veze, kao sto ranije rekoh ni ne moramo.

Sto se galame tice uopste nisam galamio samo sam ti skrenuo paznju na neke stvari...ako je bilo opravdano ok, ako je bilo do obostranog nesporazuma onda izvini sa moje strane. Ali uvek ako osetim da treba da reagujem u zastiti foruma/forumasa po bilo kom pitanju galamim i galamicu ako treba jos vise. A ti bi mog'o manje da koristis ove smajlice i zmigavce jer u razgovoru delujes neozbiljno. Sad me izvini - ne bih te vise zadrzavao, imam posla. Ziveli.
Ninno

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu