Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Nivo goriva pokazuje prazan rezervoar

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Nivo goriva pokazuje prazan rezervoar

Počalji od MilosNis taj Čet Jul 21, 2016 5:38 pm

Pozdrav ljudi.

U pitanju je kombi boxer 2.8hdi.
Desilo mi se danas u toku sa nekih pola rezervoara pokazivac nivoa goriva poceo da opada i to se bas primecivalo.
Pomislio sam da je zbog toga sto sam iso uzbrdo pa da ce to da se vrati kad stanem na ravno. Medjutim i kad sam nastavio da vozim po ravnom delu kazaljka je i dalje padala istom brzinom. Stao sam da vidim da ne curi negde ali sve bilo suvo i nista nije mirisalo na naftu.
Kad sam ga ugasio i ponovo upalio kazaljka se nije mrdnula cak i ne reaguje kad dam kontakt. Ukljucila se rezerva a u pocetku sijalicia za rezervu blinka neko vreme a posle nastavi da svetli.
Ako imate neki predlog...
Idem napolje da trazim kako da dodjem do rezervoara i da proverim kontakte, bacacu pogled na forum preko telefona.
MilosNis

Broj poruka : 234
Datum upisa : 24.11.2015
Godina : 32
Vozilo: : Citroen C5

Nazad na vrh Ići dole

Re: Nivo goriva pokazuje prazan rezervoar

Počalji od Жиле taj Čet Jul 21, 2016 8:48 pm

Dospi goriva posle kada pregledaš kontakte. [You must be registered and logged in to see this image.] možda se nešto desilo sa plovkom. Izvadi sve to , daj kontakt i pomeraj plovak prati šta se dešava na instrumentabli
Жиле

Broj poruka : 10274
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 51
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MilosNis taj Čet Jul 21, 2016 9:11 pm

Hvala Zile.
Otiso sam do drugara i popravilo se usput. Rezervoar mu je malo iza i vozacevog sedista odozdo naravno, ali nisam mogo da nadjem gde mu se prilazi iz kabine ovaj je putnicki malo izdignut u odnosu na teretni. Cini mi se da ce morati odozdo iz kanala nekako da otkacim malo rezervoar i da mu pridjem odatle.
I krenem ja nazad kuci kad opet isto na kontak se popne do pola i posle opet pocne da pada do nule.
MilosNis

Broj poruka : 234
Datum upisa : 24.11.2015
Godina : 32
Vozilo: : Citroen C5

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: