Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Zadnji brisac ne funkcionise uopste nista CITROEN ZX 1997 1.9 diesel

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Zadnji brisac ne funkcionise uopste nista CITROEN ZX 1997 1.9 diesel

Počalji od FOX taj Uto Okt 25, 2016 7:04 pm

Pozdrav ljudi, imam pitanje u vezi svog auta, u pitanju je Citroen ZX 1997 godiste 1.9D. Ne radi mi uopste zadnji brisac, ne znam ni gde se nalazi njegov osigurac a ne radi mi ni zadnji grejac stakala a ne znam ni gde se taj osigurac nalazi da bih video. Imam 2 table sa osiguracima jedna je kod motora ispred soferke a druga je ispod volana, imam i relej kod zadnjih brisaca. Proverio sam glimaricom crveni i zuti dzek kod zadnjih brisaca koji se nalazi, verovatno je jedan od brisaca a drugi od grejaca stakala ali ni jedan ne dobija struju kad ukljucim brisac i grejace. Prskalica zadnjih stakala mi radi inace kad odvrnem rucicu, i takodje mi svetli na instrument tabli prekidac kad ukljucim zadnje grejace stakala ali ne rade na staklu... Moze li mi neko reci odakle da pocnem igde se koji osigurac za pocetak nalazi. Jos nesto imam kod prednjih tih osiguraca kutijicu u kojima se oni nalaze koja se posebno otvara, a ima i ispred njih kutijica sa verovatno jos nekim osiguracima i relejima koju ne znam kako da otvorim jel ne mogu od stranica plastike da otvorim pa da proverim posto ima zabice za otvaranje... Hvala u napred na pomoci
FOX

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.10.2016
Godina : 26
Vozilo: : Citroen ZX
Raspolozenje : :)

Nazad na vrh Ići dole

Re: Zadnji brisac ne funkcionise uopste nista CITROEN ZX 1997 1.9 diesel

Počalji od mladenmi16 taj Uto Okt 25, 2016 7:25 pm

Prvo pregledaj žice, hoće da popucaju na mestu gde ulaze u peta vrata. Trebalo bi taj snop žica da je negde kod šarki.
mladenmi16

Broj poruka : 5794
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 35
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od FOX taj Sre Okt 26, 2016 12:53 am

Pregledao sam i to ali to je u redu, ne znam jel ima neko mozda da mi posalje neku semu sa osiguracima, ne rade svi osiguraci ali su ispravni... Zice su mi na autu jedino problem, tako mi je izgorelo prednje svetlo u kabini u kolima pa ne mogu nigde da nabavim to postolje sto drzi sijalicu
FOX

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.10.2016
Godina : 26
Vozilo: : Citroen ZX
Raspolozenje : :)

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh