Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Dacia Logan 0.9 TCE

Ići dole

Dacia Logan 0.9 TCE

Počalji od Daciaforumaš taj Čet Okt 27, 2016 5:58 pm

Pošto vidim da nema na forumu 0.9 motora, da se priključim. Dacia je ipak Renoovo (jako vredno) dete, pa ima smisla da postoji i takva tema. Ima vremena, pisaću o svom automobilu, ali sada bih samo svoje utiske izneo o motoru. Motor je mnooogo ljut! Toliko je besan u Loganu, da ga vozim na pola snage, u eco modu. 0-100 dostiže za oko 11s, ali utisak je moćniji od toga. Performanse su bolje nego u Renault Cliu, Logan je lakši, i pored toga što imam karavan verziju.
Sa 1.5 dci Loganom sam prešao 160000 km, sa 1.6 Stepwayom 130000 (oba automobila dobro služe svoje vlasnike, Stepway je taxi u Užicu), a ovaj Logan je još u pelenama, pa ćemo videti...
Daciaforumaš

Broj poruka : 6
Datum upisa : 24.10.2016
Vozilo: : Dacia, naravno

Nazad na vrh Ići dole

Re: Dacia Logan 0.9 TCE

Počalji od mladenmi16 taj Čet Okt 27, 2016 6:46 pm

Ba me zanima kako će se vremenom pokazati. Nekako sam skeptik što se tih malih turbaka tiče. Obzirom na tradiciju dobrih motora u Dačijama ne sumnjam da je dobar. Interesuje me kakav će biti sa 150-200k.
mladenmi16

Broj poruka : 6451
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 36
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Daciaforumaš taj Čet Okt 27, 2016 7:13 pm

Ne znam... Video sam u oglasima već primerke (ne kod nas) sa oko 150000 km, navodno sa odličnim stanjem motora. Autobild je rastavio Clio 0.9, motor je bio najsvetlija tačka nakon 100000km. Pošto imam garanciju 5 godina/ 100000 km (što će biti slično u mom slučaju), verujem da će drugi vlasnik dosegnuti kilometražu preko 130000 km.
Daciaforumaš

Broj poruka : 6
Datum upisa : 24.10.2016
Vozilo: : Dacia, naravno

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu