Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Evo i ja da predstavim moj autic :)

Ići dole

Evo i ja da predstavim moj autic :)

Počalji od Durakovic taj Čet Dec 22, 2011 12:32 am

Reno Twingo, ili ti springo :) Realno vozio sam mnoge automobile, i imam i opel astru 2001 godiste ali Renault i Mercedes su jedini automobili koje iskreno postujem. Mercedes, ipak su velika sila i uvek ce biti. Dok Reno cenim zbog udobnosti i dobrih malih automobila i malih motora. Moj auto je Renault Twingo 1.2 55kw 16v, ali tehnicki ima 78ks koliko mu i pishe u servisnoj knjizi 2002 godiste, Twingo serije 1. Najaci benzinski motor u toj generaciji. Tip tronic naravno, sa mogu reci veoma dobrim paketom opreme. Nisam neka veca ulaganja radio, pogotovo sto ce jos godinu i nesto biti kod mene pa cu ga menjati za novi twingo ili megan. Ali mogu reci da sam preshao 35 000 km za godinu dana sa njim, ishao i na more i na guchu i nikad nikakve proble mi nije zadao. Vozio sam ga natovarenog 164km/h sto nisam ni ja verovato jedno vreme. Slika sto se tiche imam samo jednu sa 1maja i jos jednu, uskoro ce biti jos koja :)

Durakovic

Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.12.2011
Godina : 27

Nazad na vrh Ići dole

Re: Evo i ja da predstavim moj autic :)

Počalji od Ryan taj Čet Dec 22, 2011 6:35 am

Nisi nam rekao kako se zoveš, zvacemo te Durke Very Happy

Na zalost slikice su male pa nemamo baš najbolji uvid u to kako izgleda. Twingo je lep gradski auto i po rečima vlasnika koje poznajem jako pouzdan..
Ryan

Broj poruka : 9187
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 47
Vozilo: : Peugeot 306 1.6 SexWagon

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od @Nenad@ taj Čet Dec 22, 2011 6:45 am

Steta za slicice,sto su ovako male,edeluje mi da je auto dobar. Zamolio bih te da ispostujes pravila i predtsavis nam se ovde: http://www.francuskiautomobili.com/f4-predstavljanje-clanova

@Nenad@
Administrator
Administrator

Broj poruka : 1764
Godina : 37
Vozilo: : Peugeot 405 mi16 bivsi :P Ford Mondeo mk3 sadasnji :P

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ske taj Čet Dec 22, 2011 8:43 am

kad sam kupovao sadasnji auto za malo da uzmam jednog tvinga, bas taj motor , al bio je ko lutka, velike felne , crn, tamna stakla , bela koza unutra , panorama krov...ma za milimetar sam se predomislio ...i jos po nekad pomislim dal sam ipak trebao njega...da imam mogucnosti za jos jedan auto uzeo bi taj tvingic...

aj daj slike....
ske
VIVA LA DIVA

Broj poruka : 3371
Datum upisa : 15.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Čet Dec 22, 2011 3:44 pm

Ima nekih baš dobrih Tvnigića, još kad su sa onim 'sardina' krovom koji se otvara onda su prava stvar. Jedan poznanik ima Tvniga sa nekim 'nervoznim' motorom i ide jako lepo.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Broj poruka : 15163
Datum upisa : 13.12.2011
Godina : 52
Vozilo: : Peugeot 406 2.0 16v automatic
Raspolozenje : Nije loše, vi?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petar023 taj Čet Dec 22, 2011 6:50 pm

Auto ima mnogo mesta napred, zato zadnja klupa i gepek 0.
Sve u svemu auto kao izmišljen za grad, još automatik.. odličan izbor.
Čekamo još slika

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ
Petar023
Moderator
Moderator

Broj poruka : 1442
Godina : 26
Vozilo: : Peugeot 406 2.0 16v
Raspolozenje : Nije loše, nije loše

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od compact taj Čet Dec 22, 2011 6:50 pm

a sto cuce one twingove fabricke alu felne na yugicima.... do ja*aaaaaaa

www.dizna.net

99% žena je nezadovoljno svojim seksualnim životom, što je i normalno jer ja ne mogu da stignem na sve strane...
compact
Auto centar "DIZNA""

Broj poruka : 5764
Godina : 20
Raspolozenje : mrzim strumfove

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ske taj Čet Dec 22, 2011 8:38 pm

Petar023 ::Auto ima mnogo mesta napred, zato zadnja klupa i gepek 0.
Sve u svemu auto kao izmišljen za grad, još automatik.. odličan izbor.
Čekamo još slika

Petre, varas se , mislim da se zadnja klupa pomera napred-nazad, tako da kad je pomeris pozadi ima mesta za sedenje bas, kao u nekom vecem auto...u tom slucaju nema mesta u gepeku ali ako se klupa pomeri napred onda ni gepek nije los za tu velicinu auta
ske
VIVA LA DIVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Čet Dec 22, 2011 8:40 pm

Vidi, vidi, znači Jaris i ovi noviji autići su taj fazon maznuli od Renoa? To je dobar štos, jeste da se uštine od prostora u gepeku ali se dobije na prostoru za sedenje

Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ske taj Čet Dec 22, 2011 8:47 pm

ma da a i zadnja klupa je nesto visa odprednjih sedista pa i to dodatno povecava prostor.Ma odlican mali autic, jedino sto je linija samog auta onako, malo neobicna, siromasan prednji deo ...sve u svemu meni se dopada
ske
VIVA LA DIVA

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Čet Dec 22, 2011 9:22 pm

Verovatno si je pisao u isto vreme sa nekim, i meni se par poruka nije pojavilo, probaj ponovo.

Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od veterinar taj Pet Dec 23, 2011 11:31 am

Twingaći su dobri. Brat mog kuma ima Twinga sa kojim je presao oko 200kkm i nije imao vecih problema. Ukupnu kilometrazu je presao po Beogradu, jer ima drugi auto za "putovanja i pokazivanja". Jednom sam seo za upravljac i odusevio se startnoscu malog motora.
Mada sam se interesovao ranije za taj auto, skoro sam saznao za pomeranje zadnje klupe, posto je poznanik jedno vreme imao čak cetiri psa veceg rasta, koje je vozio pozadi (OK, dalmatinci su, nisu njufaundlenderi, ali svejedno je veliki prostor koji nudi tako mali auto).
veterinar

Broj poruka : 160
Datum upisa : 23.12.2011
Godina : 38
Vozilo: : Dacia Stepway 1.6

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Durakovic taj Ned Dec 25, 2011 6:07 pm

Ja sam preshao oko 35k km i jedan kvar sam imao i to nista posebno. A sto se tiche zadnje klupe, nazad imas mesta da se opruzis koliko ti je volja :) al onda je gepek izuzetno mali.. Sta da ti kazem kad smo za Guchu se natrpali sa sve satorom ( bez krovnog nosaca ) i nas troje i bilo je vrlo udobno! :)) I sto se tiche motora i tiptronic menjaca koji su u gradskim uslovima vrlo dobri :) merio sam kod nas koliko mu treba od 0-100 i to je za 10,23 sekunde sto je veoma dobro za njegove performanse. Slike ce biti uskoro jer ne stizem da ih prebacim sa lap topa...
Durakovic

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ryan taj Ned Dec 25, 2011 6:09 pm

Kolika mu je potrosnja ?
Ryan

Broj poruka : 9187
Godina : 47
Vozilo: : Peugeot 306 1.6 SexWagon

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Durakovic taj Ned Dec 25, 2011 6:10 pm

Ryan ::Nisi nam rekao kako se zoveš, zvacemo te Durke Very Happy

Na zalost slikice su male pa nemamo baš najbolji uvid u to kako izgleda. Twingo je lep gradski auto i po rečima vlasnika koje poznajem jako pouzdan..

Pa na Satovom testu reno automobila, statistika je pokazala da Twingo ima najmanje kvarova, pogotovo jer je elektronika dobro odradjena( a svi znamo koliko reno ima problema sa elektronikom, sto vishe vecina francuskih automobila, a mi manjak strucnjaka za to).
Durakovic

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Durakovic taj Ned Dec 25, 2011 6:14 pm

Ryan ::Kolika mu je potrosnja ?

Znas kako oko 5 litara ako ga vozish 80 na otovrenom... al nekim normalnim brzinama, i kocenjem oko 6 litara... i oko 7-8 litara po gradu ( stim sto retko kad se vozi normalno) i mora se uzeti u obzir da je tiptronic :) inace bi oko litru 2 manje troshi, kao po knjizi
Durakovic

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od 16_Valve_ taj Sre Dec 28, 2011 2:10 am

Pozdrav za mog druga, vozio sam se par puta u autu, dobar Twingo
16_Valve_

Broj poruka : 71
Datum upisa : 16.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od artichoka taj Sre Dec 28, 2011 10:17 am

provozala sam jednom ovaj 1.2 16v i oduseeeevila sam se kakav je auto... udoban, pregledan, sasvim dobro ide, solidno lezi a odaje utisak da je prostoran.. doduse ja sam niska pa mi je u svakom autu komotno ali skroz prevazilazi ocekivanja o malom autu u svakom pogledu jedva me isterase iz istog
artichoka

Broj poruka : 46
Godina : 35
Vozilo: : 1991 Peugeot 205XS
Raspolozenje : Zen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh