Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Predstavljanje automobila clanova foruma.

Ići dole

Predstavljanje automobila clanova foruma.

Počalji od Ryan taj Čet Dec 22, 2011 2:54 pm

Molio bih sve clanove da nam predstave svoj automobil u temi odredjenoj za to..Ovo nije naredba vec molba jer je ta tema vrlo bitna za dalju promociju i kredibilitet celog foruma...

Ryan

Broj poruka : 9285
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 48
Vozilo: : Peugeot 306 1.6 SexWagon

Nazad na vrh Ići dole

Re: Predstavljanje automobila clanova foruma.

Počalji od k.milan taj Sub Sep 27, 2014 2:18 pm

Pozdrav svim ljubiteljima Francuskih vozila! Od danas sam clan ovog foruma pa kao sto red nalaze predstavljanje vozila, to cu i uciniti. Poslije puno vremena vratio sam se Pezou, izbor je prije 2 mjeseca pao na 307 sw, 2.0 HDI iz 2003 godine, uvoz iz Svajcarske! Poslije 2000 predjenih km, zadovoljan sam. Dugo sam vozio mnogo staro auto tako da se jos ne snalazim bas najbolje sa svim ovim digitalnim i elektronickim stvarima, ucim se. Na forum sam naletio trazeci odgovor na neke stvari koje sam vjerovatno sam zabrljao. Naime, kad sam kupio auto radili su parking senzori i auto se sam zakljucavao, nisam ni primjetio kad je to prestalo, sad to ne radi, jesam li ja to iskljucio ili sta vec, ne znam! Ako neko zna, bio bih zahvalan, ne ide mi se kod majstora, hvala!
k.milan

Broj poruka : 1
Datum upisa : 27.09.2014
Vozilo: : Peugeot 307sw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Sub Sep 27, 2014 2:29 pm

Pozdrav i tebi!
Što se tiče senzora vidi osigurač ili modul.
Modul se nalazi u prostoru gepeka. A za zaključavanje ,to pojasni. Kako se dešavalo a sada da neće da se zaključa. Zaključaj auto , otključaj i ne otvaraj vrata nakon par sekundi mora sam da ga zaključa.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
др Жиле
Жиле

Broj poruka : 11440
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 52
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Sub Sep 27, 2014 2:32 pm

Evo ovde imaš dosta o tvojoj makini : http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/ Samo odaberi auto koji ti treba .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
др Жиле
Жиле

Broj poruka : 11440
Datum upisa : 17.09.2013
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Sub Sep 27, 2014 3:00 pm

k.milan ::Pozdrav svim ljubiteljima Francuskih vozila! Od danas sam clan ovog  foruma pa kao sto red nalaze predstavljanje vozila, to cu i uciniti. Poslije puno vremena vratio sam se Pezou, izbor je prije 2 mjeseca pao na 307 sw, 2.0 HDI iz 2003 godine, uvoz iz Svajcarske! Poslije 2000 predjenih km, zadovoljan sam. Dugo sam vozio mnogo staro auto tako da se jos ne snalazim bas najbolje sa svim ovim digitalnim i elektronickim stvarima, ucim se. Na forum sam naletio trazeci odgovor na neke stvari koje sam vjerovatno sam zabrljao. Naime, kad sam kupio auto radili su parking senzori i auto se sam zakljucavao, nisam ni primjetio kad je to prestalo, sad to ne radi, jesam li ja to iskljucio ili sta vec, ne znam! Ako neko zna, bio bih zahvalan, ne ide mi se kod majstora, hvala!

Molio bih novog člana da svoje vozilo predstavi (može samo da iskopira ovo što je ovde napisao u sledećem delu foruma http://www.francuskiautomobili.com/f10-predstavite-vas-automobil-marke-peugeot

Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Broj poruka : 15297
Datum upisa : 13.12.2011
Vozilo: : Peugeot 406 2.0 16v automatic
Raspolozenje : Nije loše, vi?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu