Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Soferka C4

Ići dole

Soferka C4

Počalji od nece992 taj Pon Maj 22, 2017 9:00 pm

Zdravo ljudi, izvinjavam se ako dupliram temu ali ja slicnu nisam nasao.

Pre neki dan na autoputu neki kamencic mi je slomio soferku. U pitanju je C4 2005to verzija sa 3v. Soferka je sa senzorima.

Treba mi savet oko menjanja iste posto mislim da krpljenje ne pije vodu. Elem danas sam zvao x glass servisa i cene idu od 19-32k. Najjeftinija je od nekog madjarskog proizvodjaca, a ova najskuplja je kako su mi rekli isti proizvodjac kao prva ugradnja "Pilkington" ali nema citroenov znak jer to se kao moze nabaviti samo u ovlascenom servisu i cena je x3 u odnosu na ovu.

Koji je vas predlog? Razmisljam se isto da potrazim originalnu polovnu ali ne znam ko to ima, nisam uspeo da nadjem neki oglas.
nece992

Broj poruka : 85
Datum upisa : 11.10.2015
Vozilo: : Citroen c4 vts

Nazad na vrh Ići dole

Re: Soferka C4

Počalji od Ryan taj Pon Maj 22, 2017 9:14 pm

Pilkington je odlicna firma ali njihova zamenska stakla nisu identicna fabrickoj ugradnji, lakse se grebu, bar su takva iskustva forumasa sa raznih foruma na kojima ucestvujem..Na forumima sam najcesce sretao komentare o Pilkington, SG i Nord Glass. To su sve dobre marke sa neznatnim razlikama. Obzirom da imas senzore ipak treba da zadovoljis i kvalitetom po razumnoj ceni..
Ryan

Broj poruka : 9274
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 48
Vozilo: : Peugeot 306 1.6 SexWagon

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nece992 taj Pon Maj 22, 2017 9:34 pm

Tako sam i mislio, dok svi prodavci tvrde da su to identicna stakla kao prva ugradnja...

Hvala za info o ovim proizvodjacima, ujutru cu da odem do glass servisa da se malo bolje raspitam.

Ipak bi mozda najbolje resenje bilo da nadjem polovnu koja pase na moj auto i da je u dobrom stanju.
nece992

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ryan taj Pon Maj 22, 2017 11:22 pm

I ja mislim da je polovna najbolje resenje...
Ryan

Broj poruka : 9274
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 48
Vozilo: : Peugeot 306 1.6 SexWagon

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nece992 taj Uto Maj 23, 2017 9:02 am

Jel ima neko neki kontakt? Neki otpad ili slicno gde bi mozda mogli da imaju soferku za moj auto. Inace sad mi je covek rekao da je moja soferka solarna. I pilkingtonova kosta 265e sa ugradnjom.
nece992

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu