Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Poluosovina na Peugeot 307

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Re: Poluosovina na Peugeot 307

Počalji od Muki92 taj Ned Jan 21, 2018 12:38 pm

Aham. Proguglo sam pa sam vidio da se mijenja samo zglob i onda sam editovo poruku. Hvala Zile.

Muki92

Broj poruka : 86
Datum upisa : 05.06.2017

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Ned Jan 21, 2018 12:47 pm

nemanja80 ::Kako si ti Zile ? Sta ima ?
Hvala na pitanju, sjebaše me neki virusi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
др Жиле
Жиле

Broj poruka : 10599
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 51
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Muki92 taj Pon Jan 22, 2018 6:39 pm

Zamijenio desni homokinetički, riješio problem. A javljam se da vam prenesem svoju anegdotu kako rade gazde servisa u Sarajevu. Nazovem ja danas jednu trgovinu autodijelova i pitam za cijenu homokinetičkog zgloba i čovjek mi reče 19 €. Nazovem jos dvije razlicite trgovine cijene se kreću od 15-25 €. Poslije toga nazovem dva servisa i pitam ih kolika je zamjena. Kod oba servisa zamjena je bila 10 €. I ja odem kod ovog što me je mogao danas primit. I kada je majstor skinuo stari zglob, gazda mi rece hoces da ti ja odem kupit homokineticki zglob posto su preko puta servisa neka trgovina autodijelova, hajd reko i donesi mi racun. Kad ide on sa prodavačom i nose neki kinetički zglob i govore mi kao ti moras mijenjati komplet poluosovinu, ne moze se kod njega mijenjati samo zglob. Majstor koji je skinuo stari zglob govori da moze, i ja mi govorim da moze zamijeniti i da je na Renault Lagunu to nezamjenjivo, da moras komplet poluosovinu mijenjat. Kad meni prodavac kao to je isto francuz. Reko de probaj taj kineticki zglob sto ti je u ruci, majstor ga stavi odgovara. Kao eto cijena tog ti je 45 €. Reko ljudino, toliko je poluosovina ja sad zvao te i te dijelove iste marke kinetički zglob 19 €. Uzmem stari kinetički i odem pješice 500 m i kupim kinetički.Cuvajte se drugovi takvih varalica.
Muki92

Broj poruka : 86
Datum upisa : 05.06.2017
Godina : 25
Vozilo: : Peugeot 307 2.0 HDI 66 kw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fap 1 taj Pon Jan 22, 2018 6:55 pm

To je normalna stvar .Znaci tel u ruke i okrenite par prodavnica pre odluke o kupovini.Ja sam u Smederevu jeftinije prolazio kad narucim deo iz Pantera i platim brzu postu nego da sam ovde kupovao delove
fap 1

Broj poruka : 744
Datum upisa : 01.08.2017
Godina : 39
Vozilo: : peugeot 307 2.0 hdi 66kw. Mercedes Actros 4144

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Pon Jan 22, 2018 6:55 pm

Znači prevaranti i lopovi , probali su da te odrada pa ako uspe dobro.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
др Жиле
Жиле

Broj poruka : 10599
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 51
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3