Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

peugeot 307 2.o hdi 66kw

Ići dole

peugeot 307 2.o hdi 66kw

Počalji od zlajabg taj Čet Jul 19, 2018 9:48 pm

Pozdrav ljudi. Trebala bi mi malo pomoc oko navedenog modela auta. Naime porodica se prosirila pa na treba malo veci auto. Sto se tice gore navedenog modela sasvim mi odgovara cena i oprema koju nudi. E sad konkretno me zanima potrosnja cena velikog i malo servisa jel ima neke decije bolesti i tako.

Unapred zahvalan Aleksandar
zlajabg

Broj poruka : 12
Datum upisa : 18.07.2018
Godina : 35
Vozilo: : peugeot

Nazad na vrh Ići dole

Re: peugeot 307 2.o hdi 66kw

Počalji od Bane016 taj Čet Jul 19, 2018 10:00 pm

Ima druze gomilu ako budes uzeo kantu nasminkanu...sto se tice servisa cena oko 25000/30000 dinara mali veliki servis sa rukama..generalno hdi je odlican motor bez mana...jaku sasiju ima pug udoban je za putovanja...dobru limariju ne trule tek tako..neces pogresiti ako ga budes kupio...gledaj detalje kad kupujes auto...ne zaleci se samo motor da gledas kakav mu je kao svi sto rade...ne pitaj kolko je preso..nego kako je ocuvan...detalji su jako bitni...povedi dobrog dijagnosticara da mu udje u srce i vidi kakav je...ne nasedaj na ono ima esp svaki sa placa ima esp u realnosti nije tako veruj mi...to ti je od mene poz i srecna kupovina
Bane016

Broj poruka : 268
Datum upisa : 04.07.2017
Godina : 31
Vozilo: : Peugeot 307 2.0 66kw HDi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlajabg taj Čet Jul 19, 2018 10:05 pm

Hvala puno druze,svaka pomoc i komentar su dobro dosli. Kilometrazu ne gledam posto su svi skoro vracani,svi kao hvale presli po 150-180.000 sto mi je totalno neverovatno. Prvo su mi napricali kao skupi delovi tipa filter nafte 4.000 veliki servis ok 380-400e trapovi losi mekani problemi sa egr-or,pa posle se neko javi kaze ma jok sve super nista od navedenog tako da sam bas u dilemi. Nekako mi bolje pezo nego neki opel astra stilo i tako to
zlajabg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Čet Jul 19, 2018 10:05 pm

Taj od 66kw je dobar izbor i zbog toga što nema dva jako skupa sokoćala - FAP i plivajući zamajac. Pouzdan i čuven motor ali to su već prilično stari primerci pa kod odabira pismen majstor stvarno može biti zlata vredan.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Broj poruka : 15297
Datum upisa : 13.12.2011
Godina : 52
Vozilo: : Peugeot 406 2.0 16v automatic
Raspolozenje : Nije loše, vi?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlajabg taj Čet Jul 19, 2018 10:08 pm

definitivno cu da vodim majstora sa sobom. Znam da nema ta dva sokocala zato sam da kazem izabrao taj model. Samo ne znam kakva mu je oitrisnjna,cuo sam razne price tipa od 5l u gradu pa do 8-9 u gradu,sto mi se cini bas mnogo
zlajabg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Neven67 taj Čet Jul 19, 2018 10:41 pm

U gradu Beogradu jedino skuter od 50 ccmmoze trositi 5 l.
Moj Peugeot od 79 kw,po gradu Beogradu(relacija Mirijevo via Jovanke Radakovic,Bogoslovija do Krnjace),znaci neka polugradska voznja,leti trosi oko 6,7.Zimi na toj relaciji od 7,5-8.0.Auto putem 110-130 km/h,oko 5,2.Znaci taj od 66 kw bi trebalo manje da trosi.Ako si ikako u mogucnosti,bolje potrazi neki primerak vani,to bi po meni bila koliko toliko bolja kupovina ,sigurnija u smislu realnijeg stanja automobila.Ovde kod nas nozes otvoriti cetvoro ociju ali ces 99 % posle nekog vremena zakljuciti da si obmanut.Nisu ni ovi preko male mace ali mislim da tako imas manje sanse da kupis auto koji ce ti zadavati glavobolju.
Srecna kupovina!
Neven67

Broj poruka : 115
Datum upisa : 28.10.2014
Vozilo: : Peugeot 307 SW 2,0 HDI 79 KW

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlajabg taj Čet Jul 19, 2018 10:44 pm

To je i meni zvucalo nerealno,trenutno vozim Punta JTD po gradu sa klimom 7 nista ispod,i onda mi kazu da tezi i veci auto trosi manje. Da mi neko uveze,sta znam svi su tu na recima a kad treba da se uradi nesto svi su zauzeti.nasa klasika...

Uzecu ovde pa sta mi Bog da,sta da se radi ni prvi ni poslednji
zlajabg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dejca taj Čet Jul 19, 2018 10:56 pm

Ja sam jesenas kupio 307 66kw karavan, a prvo sam bio u potrazi za senika ili astru g i pezo je kupljen ne planirano ali ni malo nisam pogresio. Uradio sam mali i veliki servis, izmenjao na trapu sve sto je trebalo i sad haubu i ne otvaram, kola sluze odlicno. Kao sto rekose kolege limariju ima odlicnu, mozda i naj bolju u tom rangu 2000-2500e.
To ako cujes da cvili neka od remenica koje pokrece pk kais i ne obracaj paznju jer ces to sve menjati na velikom servisu.
Pregledaj mu pragove, ako je negde zakacen ili nagnjaven od ivicnjaka hoce da zardja. Ali ako nije mnogo zakrpi se to.
Kilometraza od 180.000 km. se pise zbog komsiluka, realna je 300+.
dejca

Broj poruka : 309
Datum upisa : 07.01.2018
Godina : 49
Vozilo: : Peugeot 307 HDI 2,0 karavan
Raspolozenje : Mrzim leto.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlajabg taj Čet Jul 19, 2018 11:02 pm

Hvala druze,to za km ni ne gledam samo da je ovako ocuvan da nije bas neka lomina,ako mogu da te pitam koliko te izasao veliki servis i koliko ti trosi po gradu?
zlajabg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dejca taj Čet Jul 19, 2018 11:22 pm

Oko 25.000 dinara je bio servis, koliko trosi i ne gledam mnogo, ako hocemo da se vozimo mora da se sipa. Otvoren put oko 6 u gradu 8-9 zimi i 10.
dejca

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mladenmi16 taj Čet Jul 19, 2018 11:35 pm

Mi koji smo Lade vozili ne gledamo na potrošnju, posle lajke svaki malo troši
mladenmi16

Broj poruka : 6640
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 36
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dejca taj Čet Jul 19, 2018 11:40 pm

Tako je sve je tako
dejca

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pego307 taj Čet Jul 19, 2018 11:41 pm

Meni trosi 6.5 po gradu sa klimom, manje ne uspevam ma koliko se trudio. Ocekivao sam nesto manje ali sta je tu je. Motor je 79kW, taj sa 66kW trosi koji decilitar vise i u praksi i zvanicno po PSA (slabiji je, 20% manji obrtni, kraci prenos u diferencijalu, vise opterecen motor pa mora).
Sto se tice EGR to je kod svakog dizela nuzni problem i to je tako zbog samog nacina rada motora odnosno sagorevanja.
Pezo ima ispod prosecnu elektriku pa obrati paznju da sve radi od opreme, svako dugme aktiviraj i svaku lampicu na tabli proveri.

Ako mozes zaobidji 2001 i 2002. godiste osim ako neka dokemuntacija potvrdjuje da su izvrsene obavezne popravke koje je zahtvao Pezo usled proizvodnih gresaka.
307 je relativno tvrd na vesanju i komandama, ergonomija  i komfor voznje nisu jaca strana ali to je individuana stvar.
Motor je tih, kultivisan, ne trosi ulje, ne pucaju glave motora, nema tipicnih problema nemackih dizela tog doba i mozda je ponajbolji deo auta.
Ubacivan je Bosch ili Siemens sistem ubrizgavanja, Bosov se lakse i jeftinije popravlja cisto da znas unapred.

Kao i svaki dizel motor moze da tu i tamo ima koji blagi trag masnoce ali ne sme nista da se cedi, curi ili kaplje ispod auta.Pogledaj u kakvom je stanju, da li je suva plasticna zastita ispod motora.

Gledaj u kakvom je stanju primerak, oprema je manje vise standardna u toj klasi, kilometraza nije toliko bitna.  Trazi uz auto originalni set kljuceva, karticu sa PIN sifrom, i sto vise originalnih papira svih vrsta da bi imao potpunije informacije o istoriji auta.
Koliko god gledao i birao trebace i sreca kao i pri svakoj kupovini polovnog aut pa ti je zelim u svakom smislu.
pego307

Broj poruka : 429
Datum upisa : 13.04.2018
Vozilo: : Peugoet307 T5

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlajabg taj Pet Jul 20, 2018 6:56 am

Gledao sam 2004-2005 god. Znam da ce mi trebati vise srece nego bilo cega za kupovinu polovnjaka kod nas :) Povedem majstora pa laganica,ima ih dosta Novi Sad Sabac Ruma...  Svi imaju po dva kljuca oprema svakom ista tako da samo sreca i sto manje izakan da nadjem
zlajabg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlajabg taj Pet Jul 20, 2018 6:58 am

dejca ::Oko 25.000 dinara je bio servis, koliko trosi i ne gledam mnogo, ako hocemo da se vozimo mora da se sipa. Otvoren put oko 6 u gradu 8-9 zimi i 10.

Pa i nije lose tako se krecu cene od prilike za sve od 2000god pa na gore. Sto se tice potrosnje to je cisto informativno sve zavisi koliko je teska noga :) guzve itd...
zlajabg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bane016 taj Pet Jul 20, 2018 4:24 pm

Neven67 ::U gradu Beogradu jedino skuter od 50 ccmmoze trositi 5 l.

Prelepo receno...realno je tako ljudi kupuju one male autice kao ne trosi im gradsku vise 5...cista zabluda...ne postoji auto koji ce gradsku trositi 5/6 litra ono kreni stani gasi pali hladan motor...nema sanse...osim ako nije neki hibrid...ja imam 2.0 66kw hdi i bas ga teram gradsku samo ubijam ga....zimi trosi 10litarw sigurno...dok recimo autoput 5.5/6 zavisi od koliko ga garim...

Moram da se nadovezem za sistem ubrizgavanja goriva...mozda je bilo nekad vazno dal je bosch ili siemens..danas imas na svakon cosku auto otpad sa delovima kakvi god pozelis i recimo dizne nisu skupe kao pre 10 godina..to izbaci iz opcije gledanja prilikom kupivine...bitno da su dobre dizne...svaki dijagnosticar dobar ce to proveriti kakva je korekcija...dal je siemens ili bosch potpuno je nevazno veruj mi..ja imam siemens u autu i super auto sljaka...nije me strah i da se pokvare jbg nove sigurno ne bih kupovao ni boch ni sim.
Bane016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlajabg taj Pet Jul 20, 2018 10:14 pm

[quote="Bane016"]
Neven67 ::U gradu Beogradu jedino skuter od 50 ccmmoze trositi 5 l.

Prelepo receno...realno je tako ljudi kupuju one male autice kao ne trosi im gradsku vise 5...cista zabluda...ne postoji auto koji ce gradsku trositi 5/6 litra ono kreni stani gasi pali hladan motor...nema sanse...osim ako nije neki hibrid...ja imam 2.0 66kw hdi i bas ga teram gradsku samo ubijam ga....zimi trosi 10litarw sigurno...dok recimo autoput 5.5/6 zavisi od koliko ga garim...

Moram da se nadovezem za sistem ubrizgavanja goriva...mozda je bilo nekad vazno dal je bosch ili siemens..danas imas na svakon cosku auto otpad sa delovima kakvi god pozelis i recimo dizne nisu skupe kao pre 10 godina..to izbaci iz opcije gledanja prilikom kupivine...bitno da su dobre dizne...svaki dijagnosticar dobar ce to proveriti kakva je korekcija...dal je siemens ili bosch potpuno je nevazno veruj mi..ja imam siemens u autu i super auto sljaka...nije me strah i da se pokvare jbg nove sigurno ne bih kupovao ni boch ni sim.[/quot

Bitan mi je tan neki aj da kazem komfor,tj porodicni auto,malo dete treba malo veci gepek. U odnosu na konkurente tipa astra g stilo i tako to deluje mi dosta udobnije sigurnije i vece. imam Punta jtd ali je postao mali,sto se tice motora 5 god ga vozim samo servisi potrosnja 7 smem ruku u vatru da stavim,gde svi nadju po gradu 5-6 meni nije jasno. Istina noga mi je teza na gasu :) ali opet da trosi 5 tesko po grdau,otvorenog puta da 4.5-5
zlajabg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlajabg taj Pet Jul 20, 2018 10:17 pm

Mozda cak i 307 1.6 66kw 2005 god on isto nema plivajuci i filter. Aj da kazem neke stavke mozda cene velikog i malog servisa me muce,cuo sam price da je veliki od 200-380 eura,sto mi deluje mnogo,aj 200-250 ali 380,to mi bas cudno
zlajabg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Pet Jul 20, 2018 11:04 pm

zlajabg ::Mozda cak i 307 1.6 66kw  2005 god on isto nema plivajuci i filter. Aj da kazem neke stavke mozda cene velikog i malog servisa me muce,cuo sam price da je veliki od 200-380 eura,sto mi deluje mnogo,aj 200-250 ali 380,to mi bas cudno
prijatelju...ja imam taj motor na mom C4...ne nalazim mu mane...zadovoljan sam potrosnjom...i definitivno si u pravu..sve ali sve zavisi koliko ti poraste noga i kako ga vozis...sta da ti kazem...vozimo i ja i sin ne zna se ko vise...u stvari kome zatreba...nije bitna relacija i vreme...sljaka to tako...ali sto je vazno...pre toga vozili smo stariji auto(besprekorno odrzavan) sve dok ga umorni cica nije preparkirao i odgurnuo na sasvim drugi kraj parkinga i eto prilike da se promeni auto..iz ranijih iskustava sa francuzima odluceno je -C4,bio je u pitanju fiat tipo..1.4DGT plin...potrosnja 6/10..idealno zar ne? opet sa njim smo kuburili i ``sipali`` na misice.. i prelazili kolko prelazili...a sa ovim...`ladno duplo i vise i veruj NEOSETNIJE je...ne razmisljamo u porodici o sipanju...e, sad oko servisa...tu ti je bato sve lutrija...svaka cast postenim majstorima ,al` ako naletis na DRPATORE i budes kurate srece kao sto sam bio i ja tu ti ni mi sa iskustvom ne mozemo pomoci....platies ceh da te debelo oderu i maznu pare ili ces proci glatko...sve zavisi...ja sam prokrkao kroz plot i veliki servis mi je izasao na 60000,uz ``dodatne`` zajebancije koje mi je priredio direktor diznilenda iz Cacka....al piskarao sam o tome i ne zelim da se podsecam...trebalo mi je dosta da vratim auto u predjasnje stanje i zivim normalnim zivotom i bezbrizno vozim(sa 30l. Kos.Mitrovica - Bijela,tandrkanje po okolini i nazad,naravno bez klime...pa ako koga interesuje koliko je kilometara,nek izgugla...relacija KM-Ribarice Rozaje BA-BP i dalje se put zna...)jos pratio ogranicenja da drotovi ne deru po zabitima CG....toliko....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOF

Broj poruka : 651
Datum upisa : 09.04.2017
Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od zlajabg taj Pet Jul 20, 2018 11:18 pm

SOF ::
zlajabg ::Mozda cak i 307 1.6 66kw  2005 god on isto nema plivajuci i filter. Aj da kazem neke stavke mozda cene velikog i malog servisa me muce,cuo sam price da je veliki od 200-380 eura,sto mi deluje mnogo,aj 200-250 ali 380,to mi bas cudno
prijatelju...ja imam taj motor na mom C4...ne nalazim mu mane...zadovoljan sam potrosnjom...i definitivno si u pravu..sve ali sve zavisi koliko ti poraste noga i kako ga vozis...sta da ti kazem...vozimo i ja i sin ne zna se ko vise...u stvari kome zatreba...nije bitna relacija i vreme...sljaka to tako...ali sto je vazno...pre toga vozili smo stariji auto(besprekorno odrzavan) sve dok ga umorni cica nije preparkirao i odgurnuo na sasvim drugi kraj parkinga i eto prilike da se promeni auto..iz ranijih iskustava sa francuzima odluceno je -C4,bio je u pitanju fiat tipo..1.4DGT plin...potrosnja 6/10..idealno zar ne? opet sa njim smo kuburili i ``sipali`` na misice.. i prelazili kolko prelazili...a sa ovim...`ladno duplo i vise i veruj NEOSETNIJE je...ne razmisljamo u porodici o sipanju...e, sad oko servisa...tu ti je bato sve lutrija...svaka cast postenim majstorima ,al` ako naletis na DRPATORE i budes kurate srece kao sto sam bio i ja tu ti ni mi sa iskustvom ne mozemo pomoci....platies ceh da te debelo oderu i maznu pare ili ces proci glatko...sve zavisi...ja sam prokrkao kroz plot i veliki servis mi je izasao na 60000,uz ``dodatne`` zajebancije koje mi je priredio direktor diznilenda iz Cacka....al piskarao sam o tome i ne zelim da se podsecam...trebalo mi je dosta da vratim auto u predjasnje stanje i zivim normalnim zivotom i bezbrizno vozim(sa 30l.  Kos.Mitrovica - Bijela,tandrkanje po okolini i nazad,naravno bez klime...pa ako koga interesuje koliko je kilometara,nek izgugla...relacija KM-Ribarice Rozaje BA-BP i dalje se put zna...)jos pratio ogranicenja da drotovi ne deru po zabitima CG....toliko....

Hvala ti druze za informacije,zato kazem potrosnja je sasvim relativna stvar,mene kad pitaju koliko trosi putno ja kazem od 1000-3000 hiljade kad koliko imam ja sipam ;) samo me te cene odrzavanja malo kazem muce jel sam cuo bas dosta razlicitih komentara od toga da su delovi dzabe do toga da su ljudi prodavali zbog skupih delova!? Sve je lutrija oko kupovine polovnjaka,koliko srece imas i to je to,ipak je to polovnjak strar 12-13god,ne moze se ocekivati da bude bez dinara ulaganja i da ga vozis jos 10 god bez ulaganja.
zlajabg

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pego307 taj Pet Jul 20, 2018 11:35 pm

Bane016 ::bitno da su dobre dizne...svaki dijagnosticar dobar ce to proveriti kakva je korekcija...

Dodao bih....
Kakva je korekcija (pritiska sagorevanja) moze a i ne mora da ima veze sa diznama, niti je to dovoljni podatak (mehanicke) pohabanosti dizne (dobra ili losa).
Ima sijaset razloga zasto se vrsi korekcija tj balansiranje pritiska (time i temperature) tokom takta paljenja smese.

Lose dizne koje su pohabane se svakako moraju menjati novim bilo komplet brizgaljkama bilo uloscima. Zanemrarivanje tog pravila i stavljanje polovnih opet pohabanih vodi u dalje troskove poput topljenja klipa a onda sledi generalna reparatura.

Stanje dizni se moze ispitati jedino na radnom stolu bosiste, tj namenskon i kalibrisanoj mernoj opremi da li je u okviru dozvoljene tolerancije.
pego307

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bane016 taj Sub Jul 21, 2018 3:27 pm

Druze vidim da si stvarno strucan uvek imas lepe i logicne odgovore i dobre savete...

Nijedan prodavac nece dozvoliti skidanje dizni potencijalnom kupcu da nosi bosisti...drugo nijedan auto 13/14+ godina starosti nema idealne komponente...

Zna se sta treba prilikom kupovine da se gleda i kako da se gleda...strucnjak pod ruku koji ima dijagnostiku i koji se razume u mehaniku...pa ni tad nije sigurno da ti nece uvaliti kantu nasminkanu jel tako?
Bane016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Sub Jul 21, 2018 6:37 pm

zlajabg ::
SOF ::
prijatelju...ja imam taj motor na mom C4...ne nalazim mu mane...zadovoljan sam potrosnjom...i definitivno si u pravu..sve ali sve zavisi koliko ti poraste noga i kako ga vozis...sta da ti kazem...vozimo i ja i sin ne zna se ko vise...u stvari kome zatreba...nije bitna relacija i vreme...sljaka to tako...ali sto je vazno...pre toga vozili smo stariji auto(besprekorno odrzavan) sve dok ga umorni cica nije preparkirao i odgurnuo na sasvim drugi kraj parkinga i eto prilike da se promeni auto..iz ranijih iskustava sa francuzima odluceno je -C4,bio je u pitanju fiat tipo..1.4DGT plin...potrosnja 6/10..idealno zar ne? opet sa njim smo kuburili i ``sipali`` na misice.. i prelazili kolko prelazili...a sa ovim...`ladno duplo i vise i veruj NEOSETNIJE je...ne razmisljamo u porodici o sipanju...e, sad oko servisa...tu ti je bato sve lutrija...svaka cast postenim majstorima ,al` ako naletis na DRPATORE i budes kurate srece kao sto sam bio i ja tu ti ni mi sa iskustvom ne mozemo pomoci....platies ceh da te debelo oderu i maznu pare ili ces proci glatko...sve zavisi...ja sam prokrkao kroz plot i veliki servis mi je izasao na 60000,uz ``dodatne`` zajebancije koje mi je priredio direktor diznilenda iz Cacka....al piskarao sam o tome i ne zelim da se podsecam...trebalo mi je dosta da vratim auto u predjasnje stanje i zivim normalnim zivotom i bezbrizno vozim(sa 30l.  Kos.Mitrovica - Bijela,tandrkanje po okolini i nazad,naravno bez klime...pa ako koga interesuje koliko je kilometara,nek izgugla...relacija KM-Ribarice Rozaje BA-BP i dalje se put zna...)jos pratio ogranicenja da drotovi ne deru po zabitima CG....toliko....

Hvala ti druze za informacije,zato kazem potrosnja je sasvim relativna stvar,mene kad pitaju koliko trosi putno ja kazem od 1000-3000 hiljade kad koliko imam ja sipam ;) samo me te cene odrzavanja malo kazem muce jel sam cuo bas dosta razlicitih komentara od toga da su delovi dzabe do toga da su ljudi prodavali zbog skupih delova!? Sve je lutrija oko kupovine polovnjaka,koliko srece imas i to je to,ipak je to polovnjak strar 12-13god,ne moze se ocekivati da bude bez dinara ulaganja i da ga vozis jos 10 god bez ulaganja.
da...sto se delova tice,ni tu se ne mogu pozaliti...nije nepodnosljivo...pratio sam malo po forumu ima ljudi koji su placali neke delove skuplje nego ja ovamo i suprotno...ali...sve u svemu pije vodu...

SOF

Broj poruka : 651
Datum upisa : 09.04.2017
Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od pego307 taj Sub Jul 21, 2018 10:43 pm

Slazem se da 13-14 godina star auto ne moze biti u stanju bliskom novim po parametrima.
Samo kazem, da kada nastane problem sa diznama da je put zamena/reparacija novim delovima jer posledice losih dizni mogu postati bas skupe za resavanje.
Naravno da prodavac ne da vecinu ozbiljnih provera, uostalom i vecina auta koji se prodaju su u stanju neke neispravnost pa zato i idu u prodaju.
Kako ovde tako i na zapadu.
Stos je dobro proceniti stanje auta i moguce troskove tokom pregleda. Nesto se sigurno uvek nadje za popraviti....
pego307

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: