Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

odlepljeno``nebo`` na C4

Ići dole

odlepljeno``nebo`` na C4

Počalji od SOF taj Pet Jul 27, 2018 10:43 pm

pozdrav,svima...naime s`obzirom na stanje i godiste trenutno zadovoljan svojim C4,cisto informativno, bio na odmoru i sa 30-ak litara presao desetak km manje nego 800 (crnogorskih) km i potrosnja zadovoljavajuca...
Sve bi bilo ok,da se nije desilo pre par dana da unutrasnjost,tacnije plafon,nebo ili kako ga vec zovu nije ``zatrudnelo``tj.odlepilo se, okilavilo na zadnjoj levoj strani i to bas u dosta velikoj povrsini...sto mi je izgubilo volju do srzi...napominjem da koristim svaku priliku,kako kuci(obavezno u garazi-sali,tvrda gradnja),tako i bilo gde da ga parkiram da kolko tolko bude u kakvom hladu sa blago odskrinutim prozorima da vazduh cirkulise...sto verovatno nije razlog kakvog pregrevanja kabine...pa me interesuje,ima li kakve prve pomoci tu ili kakva je solucija,napominjem da sam se kod mene raspitivao i da postoje dva momka koji(tako kazu za njih)to profesionalno rade tj,menjaju to i to u boji istog enterijera ili cak po zelji musterije...ima li kakvog leka za ovaj problem ili da se prepustim tim momcima da to odrade...pa ako neko ima kakvog iskustva ili eventualno kakvu preporuku --- zvrljajte

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[You must be registered and logged in to see this image.]
SOF

Broj poruka : 651
Datum upisa : 09.04.2017
Godina : 52
Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Re: odlepljeno``nebo`` na C4

Počalji od PUG207 taj Pet Jul 27, 2018 11:08 pm

Ja koliko sam gledao po you tube ima nekih trikova za lepljenje neba, ali sve je to bezveze, mada ako je manji deo neba odlepljen mozda ti i upali neki od ovih trikova.

[You must be registered and logged in to see this link.]
PUG207

Broj poruka : 712
Datum upisa : 16.10.2017
Godina : 44
Vozilo: : Peugeot 207 1,6 HDi
Raspolozenje : osecam se vrlo eventualno

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Pet Jul 27, 2018 11:11 pm

PUG207 ::Ja koliko sam gledao po you tube ima nekih trikova za lepljenje neba, ali sve je to bezveze, mada ako je manji deo neba odlepljen mozda ti i upali neki od ovih trikova.

[You must be registered and logged in to see this link.]
hvala...pogledacu,mada odlepljeno je otprilike 20cm sa 40-ak cm...mislim da je mnogo....a i iznad suvozaceve strane vidim da je velicine sake krenulo...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od shix taj Sub Jul 28, 2018 7:34 am

Krenuce to svuda. Ja bih zvao te momke. Meni je to na jednom autu radio tapetar eko kozom i ispalo je fenomenalno, a uzo mi 60 ak eura.
shix

Broj poruka : 3074
Datum upisa : 03.08.2012
Godina : 43
Vozilo: : Focus 1.6 16v

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dejca taj Sub Jul 28, 2018 10:37 pm

Mozda pur pena moze da pomogne ako ima mesto gde da se usprica.
dejca

Broj poruka : 309
Datum upisa : 07.01.2018
Godina : 49
Vozilo: : Peugeot 307 HDI 2,0 karavan
Raspolozenje : Mrzim leto.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mladenmi16 taj Sub Jul 28, 2018 11:13 pm

Kako pur penom? Pa ona raste i to prilično.... Ima i koje ne rastu ali mislim da bi pokazale fleku na stofu
mladenmi16

Broj poruka : 6623
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 36
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dejca taj Ned Jul 29, 2018 6:56 am

Baš zato što raste-širi je prednost. Pod šprajsuje nebo i ušprica i unutra se ona širi i popuni veći deo. E sad moguće je da bi pokazala fleku.
Ali sad rizično je da se sve to odradi bez nekog iskustva, nezna se kako će sve to da se ponaša. Tako se lepi stiropor gde tokom vremena popusti.
dejca

Broj poruka : 309
Datum upisa : 07.01.2018
Godina : 49
Vozilo: : Peugeot 307 HDI 2,0 karavan
Raspolozenje : Mrzim leto.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Pon Jul 30, 2018 12:59 pm

Ako nemaš volje da se sam zezaš i menjaš, onda daj tim momcima da odrade. Nema tu leka kad krene da se odlepljuje, sve je samo odlaganje neminovnog - zamene.

Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Broj poruka : 15297
Datum upisa : 13.12.2011
Vozilo: : Peugeot 406 2.0 16v automatic
Raspolozenje : Nije loše, vi?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Pon Jul 30, 2018 9:34 pm

naravno PE...svestan ja toga...sve mi ovo ne pije vodu....otrbavice na drugu stranu i opet iznova....a sto se momaka tice,vec imaju par preporuka,a i veoma dobro sam poznavao njihovog matorog...tako da znam da su pouzdani...odradice...pa kad zavrse,javljam a ako bude mogucnosti slikacu od a do s(h)...pa kacim....

SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Sub Avg 11, 2018 10:02 pm

kao sto smo i piskarali gore...nisam nista improvizovao,i nisam poslusao niciji savet,osim Petruccijev...oterao auto momcima,perfektno odradili,i garantuju i sta jos..ALAL im 60e...samo da napomenem da su izjavili da je staro platno bilo veoma kvalitetno(naravno jer je originalno) i da su s`velikom mukom odvojili nebo od krova...i da im je prvi put da vide da je tako odradjeno,(fabricki)kao da nikad ne treba da se skida(sto nije ni predvidjeno,zar ne?)...naravno,nalepili novo platno,kojim sam zadovoljan,i vratili sve uredno kako je i bilo,cak na isti nacin i prilepili isto za krov kao sto je i fabricki bilo...pa eto,mada su lokalci ovamo kod mene,imaju vec preporuke i koristim priliku da ih pomenem,mladi posteni momci...braca Mitrovic-Socanica kod Leposavica...

SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od shix taj Ned Avg 12, 2018 11:06 am

shix ::Krenuce to svuda. Ja bih zvao te momke. Meni je to na jednom autu radio tapetar eko kozom i ispalo je fenomenalno, a uzo mi 60 ak eura.
Samo Pertrucci.... a ja ?
shix

Broj poruka : 3074
Datum upisa : 03.08.2012
Godina : 43
Vozilo: : Focus 1.6 16v

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Ned Avg 12, 2018 10:35 pm

oprostite najbolji bubnjaru iz AL!!! tacno je!!! to sam onako nagovestio ``ofrlje``i ponizno se izvinjavam  i kad ateriram u AL. ispravljam gresku...ja castim!

SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Pon Avg 13, 2018 1:07 pm

Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Pon Avg 13, 2018 8:08 pm

Petrucci ::
a i tebe da castim pivom PE...kao i Shixa...kad dodjem u Zitiste da se malko mlatim sa Rokijem salu na stranu stvarno odradili momci...

SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Pon Avg 13, 2018 10:24 pm

Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content