Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Signalizacija za pojas pisti

Ići dole

Signalizacija za pojas pisti

Počalji od PUG207 taj Pet Avg 17, 2018 2:43 pm

Posle predjenih 3200 km do Lefkade u Grckoj, pocela je da se plai lampica da nije vezan pojas za zadnju klupu, srednje sediste. I kad prikopcam pojas on neko vreme miruje dok jako ne prikocim ili ne otresem na neku jacu rupu. Kako do ugasim to djubre ili da popravim, gde se nalazi taj senzor???
PUG207

Broj poruka : 593
Datum upisa : 16.10.2017
Godina : 43
Vozilo: : Peugeot 207 1,6 HDi

Nazad na vrh Ići dole

Re: Signalizacija za pojas pisti

Počalji od Жиле taj Pet Avg 17, 2018 3:25 pm

Najverovatnije gde se kači pojas.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
др Жиле
Жиле

Broj poruka : 11328
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 51
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mishja taj Pet Avg 17, 2018 6:51 pm

Ugasi dijagnostikom
mishja

Broj poruka : 3804
Datum upisa : 17.11.2013
Godina : 39
Vozilo: : skoda fabija 1.9sdi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mladenmi16 taj Pet Avg 17, 2018 8:52 pm

Jel sedeo neko na tom mestu?
mladenmi16

Broj poruka : 6565
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 36
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PUG207 taj Sub Avg 18, 2018 12:25 am

Nije , bio je kofer na tom mestu, ustvari kofer je bio na sva tri mesta jer je veliki.
Imao sam par da kazem nezgodacija, prvo mi vulkanizer smrdljivi nije stegao prednji tocak!
Pred Skopljem posle jedne udarne rupe poce da malo trese na volanu i da se cuje zvuk cesanja metala.
Kisa u Skoplju pada ko blesava i u tom haosu jedva se dovucem do tehnickog pregleda koji drze Albanci.
Srecom ljudi su ispali super pomogli i pronasli sta je, jer meni ni na kraj pameti da tocak nije stegnut, a srafovi samo sto nisu ispali.
Posle je poceo da pali gresku da nije ispravna pozicija (mislim na sijalicu) pa onda poce da prekida desni zvucnik, pa levi prozor kad drzim da ga zatvorm poce da prekida i kao finale pri kocenju poce da pisti nevezan pojas. Na kraju sam morao da mu utaknem pojas ali sad ni to ne pomaze! Mislim da je sve to nekako povezano i svetlo i zvicnik i prozor i sijalica i ovaj pojas. Sve ove pojave su nakon udarnih rupa.
Iako su u Grckoj prema Lefkadi putevi nevidjeno dobri , spojevi na mostovima, uopste metalni spojevi puteva su im losi, na par mesta sam primetio da je gvozdje iskrivljeno i ako bi neko slucajno bas tu pogodio tockom ne znam sta bi bilo ,jer se vozi 150 i preko.
Inace Pug se zaista odlicno pokazao, uzbrdo autoputem drzi 140 - 150, kad mu dodam gas jos prima, ne davi, iako su na toj deonici posustajale mnogo vece masine, tako da sam bas odusevljen sa ovim 1,6 hdi od 90ks , ima snage samo sto nije zustar u potezanju.
Na jedno bas deonici koja je dugacka sigurno nekih 70 ili vise kilometara, autoput je sa nagibom 4% uzbrdo, tu sam video da je prvi put poceo da nabija na otvorenom temperaturu da je morao da upali ventilator , koji je naravno odmah uspesno regulisao hladjenje, medjutim temperatura ulja je pocela da penje i prvi put je presla na skali prvi podeok od sredine sata , otprilike 115 stepeni, ali bas sam ga forsirao 140 + klima.
Inace na bordu predjena 3247 km sa prosecnom potrosnjom od 4,7 litara.
PUG207

Broj poruka : 593
Datum upisa : 16.10.2017
Godina : 43
Vozilo: : Peugeot 207 1,6 HDi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: