Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Molim za pomoc

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Re: Molim za pomoc

Počalji od nemanja80 taj Pon Avg 27, 2018 11:22 am

SOF ce pomoci a i komsije ste...
Nego nije mi bas jasno otkud vi idete u Cacak kod majstora, pa zar vam nije blize Novi Pazar i Raska ili Kraljevo ? Pa imaju valjda i tu neki dobri majstori, mislim gde ti ljudi odrzavaju auta, jel ? Mislim Cacak nekako nije uopste blizu Mitrovice...

nemanja80

Broj poruka : 1694
Datum upisa : 17.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Pon Avg 27, 2018 12:26 pm

Max1980 ::SOF, hvala ti na svim informacijama, nisam bio u mogucnosti da odgovorim, trenutno proveravam deo po deo pa cu da vidim sta je problem. Ne znam samo koji serviser na podrucju Mitrovice vredi da mu se obratim. Ristovic servis kog sam ti pomenuo je u Leposavicu pored magistrale.
videcemo...naci cemo se i odradice se...bez brige...a sto se tice Ristovica,juce sam cuo o njemu...al...o tom potom...samo Devla su drpatori stojim iza toga...samo strpljivo...lep ti je to auto...da bi skakao svako po njemu...jel bele boje?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOF

Broj poruka : 651
Datum upisa : 09.04.2017
Godina : 52
Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Pon Avg 27, 2018 12:40 pm

nemanja80 ::SOF ce pomoci a i komsije ste...
Nego nije mi bas jasno otkud vi idete u Cacak kod majstora, pa zar vam nije blize Novi Pazar i Raska ili Kraljevo ? Pa imaju valjda i tu neki dobri majstori, mislim gde ti ljudi odrzavaju auta, jel ? Mislim Cacak nekako nije uopste blizu Mitrovice...
naravno...pomoci cemo,nego prica je ovakva...kad sam ja uzeo svoj auto u KV...naravno raspitivao se odmah (kao i svi)za jedan od najboljih servisa... i neverovatno!gde kod se okrenes balavili su o Devla...i jbg zagrizes...tipican ribolov...izgleda da smo mu mi sa Kosova (koji smo inace napaceni sa ovim indijancima ovamo...)pravi majdan i bankomat...maximalna arogancija i sve ono sto jednostavno ne prilici jednom ``nahvaljenom`` servisu....misle oni da smo mi ovamo prepuni para,a pitao bih mu supak da samo jednu noc prenoci pod tenzijom od strane ove bagre ovamo...za nas je godisnji odmor kad odes negde gde ih nema...tu je pravi san...odspavana noc..ali...dosta o tome,da se vratim na njega...video sam kako je mene sluzbeno ``primio`` a kako cvrkuce sa ljudima recimo iz NP ili CA ili KV...isto sam prosao kao i max80..sisanje do glave i cista demagogija...a auto za 20% u losijem stanju...i veruj sad sam se okrenuo lokalnim servisima i radionicama koji nista ali nista losije ne rade od takvih kao Devla...nikad i nikad tudj nije bolji od svog coveka...al...stara srpska kaze: DOK JE OVACA,DZEMPERA I CARAPA KOLKO `OCES...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Max1980 taj Pon Avg 27, 2018 12:41 pm

Nemanja80, pravo da ti kazem, ne znam ni sam kako sam zavrsio u Cacku. Tako ti dodje kad slusas savete "iskusnih" ali j... svaka skola se placa.
Max1980

Broj poruka : 8
Datum upisa : 23.08.2018
Godina : 46
Vozilo: : Peugeot 308

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Pon Avg 27, 2018 12:52 pm

e i ja sam prosao kao ti...al interesuje me da ti je lapio 300e i nije ti zavrsio posao,konkretno:jesi li mu reklamirao ?imas pravo covece na to...imas kakav racun?zamahni malo tim papiricem,pogotovu ako nije fiskalni i PRIPRETI inspekcijom rada pa da vidis...i mene je hteo...skenjao mi injector,utrpao njegov naplatio ga 65e a nije valjao,trazio da mu posaljem moj kog je dan dva pre toga razbucao u komade da ga reparira...i zamisli.trazio je 100e kasnije za reparaciju...da nisam popikio poceo da pokazujem ocnjake-pojedoh ga...a lagao je deset dana oko reparacije mog injecora,te na svadbi je,te ujka bolestan ,te majstori u LO odsutni ,pa Dule sta ti ja znam..pa eto to je Devla......

SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Max1980 taj Pon Avg 27, 2018 1:09 pm

Vidi, SOF, zadrzao mi je auto skoro 18 dana tamo, te nema ovo, te fali mu radnika itd, itd. Probao sam pre par dana da mu reklamiram ali je dasa ladno rekao da to sada nije njegov problem, jer je proslo suvise vremena i da je moguce da sam sam kriv. Probao sam sve i svasta ali jebiga i njega je neko naucio oko inspekcije.
Kako sam i rekao, sad sam stavio novi cep, odzracio siste pa cu videti sta ce da bude. Znas kako, vise nisam uopste siguran da je ista radio kad malo pogledam unazad, odnosno da je sve bilo onako odradjeno pa dok drzi. Videcu sta cu da uradim, samo ne znam kod koga da odvezem kola tu kod nas, a za Pazar mi kazu da nema neki dobar servis za francuze.
A sto se tice racuna jeste fiskalni, kazem ti i njega su naucili.
Max1980

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Pon Avg 27, 2018 1:32 pm

ajde...80% sam sjutra oko 8 i nesto u fazi parkiranja oko ili preko puta stare poste,pa ili Bebap ili tu negde pa se nadjemo ako si bez obaveza...he he he...al ga reklamiramo...cudi me da se jos neko ne javi kome je isklackao koske?jadan je on kad mu je garancija od petka do petka za takav poduhvat... ----zamisli kakva bi to rakija govnarusa ispala od njega...

SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Max1980 taj Pon Avg 27, 2018 2:19 pm

Ajde vazi videcu kakav budem sa vremenom
Max1980

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Pon Avg 27, 2018 6:09 pm

ok...ma neko ga spomenuo jer video post koji je star mesec dana prosao rodjos...bio u julu...

SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kalca974 taj Ned Sep 09, 2018 3:37 pm

nisu ti lepo uradili problem je u glavi motora nisu ravnjali glavu jedino rešenje je da se poravnja glava, na žalost mora opet isto da se uradi, moj savet je da odeš opet u taj servis i da reklamiraš urađeni posao jer za taj rad mora da ima garancija
kalca974

Datum upisa : 25.11.2017
Godina : 44
Vozilo: : pezo 206SW 2.0hdi
Raspolozenje : ok

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2