Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Peugeot 307 - zujanje auto radio

Ići dole

Peugeot 307 - zujanje auto radio

Počalji od Nikolaaa taj Pon Sep 17, 2018 4:27 pm

Zdravo svima..
Javlja mi se zujanje Mp3 playera kada je volume smanjen od 1 do 15npr, kasnije se to ne cuje zbog jacine a kada stavim na 0 ne. I kada je auto upaljen i kada je ugasen ista situacija.
Pregledao kablove sve iza pleyera sve je okej i dobro i uredno povezano. Probao i drugi novi pleyer, kineski jsd 520, svi ga hvale ali opet slicno zujanje/ sustanje se javlja. Prijatelj ima isto takvo i u njegovoj astri nema toga.
Je l' zna neko u cemu je problem?
Nikolaaa

Broj poruka : 10
Datum upisa : 17.07.2018
Godina : 21
Vozilo: : Peugeot 307 1.6 benzin

Nazad na vrh Ići dole

Re: Peugeot 307 - zujanje auto radio

Počalji od pego307 taj Pon Sep 17, 2018 6:51 pm

Los kvalitet tog primerka plejera, lose povezane mase u okolini, nedostaje filter (kondenzator) u grani napajanja.
Najcesce je problem u visestrukim masama, tj nepravilno spojen uredjaj na postojecu instalaciju vozila.
pego307

Broj poruka : 331
Datum upisa : 13.04.2018
Godina : 52
Vozilo: : Peugoet307 T5

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Uto Sep 18, 2018 12:42 am

lepo kaze pego307...mada...kako je to ``uredno` spojeno ako ima vec postojecu(fabricku)instalaciju?,smatram da bas ne moze koristiti fabricke konektore za takav tip mp3....mora biti nekog ``prestrojavanja``zica...kolko sam razumeo...drugo...vrlo verovatno je da se najpre moraju odvojiti mase od svakog zvucnika...i to povlaci pitanje jesu li i oni u originalu,tj,ima li sva cetiri,kao i tweetere, kao i odvojiti glavnu masu od svih zvucnika i da istima sam uredjaj kroz svoj sistem rada obezbedjuje tu masu...jesi li probao svoj uredjaj na toj astri sa koje si testirao drugi...jel i tvoj radi ``lepo`` na njoj?
PS: ja sam inace za opciju originalnog radio uredjaja a ako ne cita mp3 i nema opciju usb ili card citanja,dodas lepo kakav uredjajcic kao sto sam ja i prosto ali ucinkovito....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOF

Broj poruka : 399
Datum upisa : 09.04.2017
Godina : 52
Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh