Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

307 2.0 benzin iscitane greske al ne mogu da nadjem rjesenje

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Re: 307 2.0 benzin iscitane greske al ne mogu da nadjem rjesenje

Počalji od File taj Sre Nov 28, 2018 8:30 pm

mishja ::ja mislio napise i koji ti alat treba, placam danak neiskustvu

Napise i koji alat, ali samo ako je delfi

File

Broj poruka : 13
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mishja taj Sre Nov 28, 2018 9:51 pm

Imam i wurth wow, valja li to necemu?
mishja

Broj poruka : 3924
Datum upisa : 17.11.2013
Godina : 40
Vozilo: : skoda fabija 1.9sdi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od File taj Ned Dec 02, 2018 12:20 am

mishja ::Imam i wurth wow, valja li to necemu?

Mozes da imas i spejs satl, dzabe ti kad nemas kulture. Ovde ljudi dolaze sa svojim problemina u nadi da ce naci neko resenje a ne da citaju tvoje glupe komentare. Tako da, dete , sjasi mi sa grbace, nisi uopste interesantan.
File

Broj poruka : 13
Datum upisa : 04.10.2015
Vozilo: : peugeot 307

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninno taj Ned Dec 02, 2018 6:34 am

Koliko sam ja mog'o da primetim ovo nije tvoja tema niti te je bilo ko spominjao nego si se sam upleo i zajahao komentarisuci ko je u pravu (i pametovanjem) kao da je tvoje misljenje uopste bitno nekome. A jel znas zasto nije bitno??? Ne zbog toga sto nemas kulture (doduse sad si je pokazao u zadnjem postu) nego zato sto si za 3 jebene godine clanstva ovde uspeo da napapircis svega 11 poruka (i sa toliko malo jada vec si se zakacio sa nekim), niti si se predstavio kad si se uclanio, niti predstavio tu svoju sklopociju sa sve upaljenim maglenkama (koliko vidim po ne kisovitom i ne maglovitom vremenu), nisi ni profil popunio do kraja...itd...itd. Mishja je sjajan lik, dugogodisnji clan, vrlo je interesantan i odgovoran - zato je u administraciji foruma (to se ne zasluzuje tek tako lako)...i mozda njemu po ingerencijama ne prilici da jase ali ima ovde dobrih jahaca za pojedine konjine poput tebe. Evo ja cu od sada pa nadalje biti tvoj dzokej. Bolje da si kao do sada bio u misijoj rupi i cutao...citao ovaj kvalitetan forum gde stvarno ljudi dolaze da podele svoje probleme ali i resenja istih (mada mislim da si za svoje probleme pogresio lokaciju - ipak je to neka skola u deficitu ili manjak inteligencije, sposobnosti, socijalne kulture itd)...iscitavanje je tvoj maksimum evidentno. Mada veliki je uspeh sto si uopste provalio kako da se ulogujes i da za ovo vreme ne zaboravis password. Ja sa tobom nemam nista licno (mada mi nije problem da imam) nego upravo sa ponasanjem koje si pokazao a koje se kosi sa pravilima foruma. I bas zbog toga stajem u zastitu Mishje i foruma jer ti ovu instituciju i clanove forumase neces omalovazavati niti rusiti sveopsti ugled...niti ti niti bilo ko.
Ninno

Broj poruka : 1289
Datum upisa : 27.07.2016
Godina : 38
Vozilo: : Peugeot 307 restyle 1.6HDI (90KS), Peugeot 206 1.1 (60KS)

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mishja taj Ned Dec 02, 2018 8:40 am

Neka ga Nino, mora covek da ispolji svoje frustracije negde a znas da smo mi vrlo libelaran forum, tu smo za nase clanove, kako za one prave tako i za one druge.
Hvala dr. Nino na kolegijalnosti
mishja

Broj poruka : 3924
Datum upisa : 17.11.2013
Godina : 40
Vozilo: : skoda fabija 1.9sdi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kurjak taj Ned Dec 02, 2018 9:03 am

Ninno :: sa sve upaljenim maglenkama (koliko vidim po ne kisovitom i ne maglovitom vremenu)

Na nekom forumu sam pročitao da ljudi pale maglenke danju da bi im sijalice u farovima duže trajale, ako su neke bolje (a te što daju bolju/jaču svetlost dosta kraće traju navodno).

Stvarno puno ljudi ima danju upaljene maglenke umesto kratkih svetala.
kurjak

Broj poruka : 477
Datum upisa : 20.09.2017
Godina : 33
Vozilo: : Peugeot 206
Raspolozenje : Sipaj još jednu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Ned Dec 02, 2018 12:47 pm

kurjace...nema potrebe to o paljenju maglenki pisati...i NIKAKO ama bas NIKAKO ne opravdava ponasanje napred zajahanog pastuva!!!treba debelo razmisliti sta napisati i kome sasuti u brkove ako ima sta!meni nije svejedno kad se vas nekoliko prepucavate oko majstorluka a ne da ovakva bizgovina pise i da mu se oprasta!BRAVO i BRAVO Nino...tako se treba ponasati u porodici i kuci,maximalna zastita...malo sam bas oko ovakvih stvari ``delio packe`` nesavesnicima koji ne postuju red i pravila foruma ,al...iz nekih razloga sam prestao,ipak ovo je jace od mene...nek se ljuti ko god hoce- al ovakvim ``zajahanima`` nije mesto  ovde jer ipak ovo nije stala,gde inace zajahani spavaju,vec virtualno mesto gde se okupljaju intelektualci,zdravi i ljudi dobre volje kojih je na svu srecu Srbija a i citav Balkan jos uvek puni!!ne zelim vise da komentarisem i ne jedem vise nikakav ``file`` a po najmanje od SOMA!
PS: i OPET je jace od mene ,pa nek se ljuti ko god hoce ,ja SVOJE branim! da te ne citiram...Nino...ne gresi u pravopisu... nije u ``misijoj rupi`` vec u Mishjinoj rupi...a zna se cega tamo ima...rekoh pa nek se ljuti ko hoce...al dignut mi je pritisak i morao sam...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOF

Broj poruka : 651
Datum upisa : 09.04.2017
Godina : 52
Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Ned Dec 02, 2018 1:25 pm

Bravo Ninno, svaka rec na mestu druze !!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O kako bi petak bio lepsi da sutra nije subota radna ...
nemanja80

Broj poruka : 1694
Datum upisa : 17.06.2016
Godina : 38
Vozilo: : Peugeot 307 1.6 16v benzin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Ned Dec 02, 2018 2:48 pm

др Жиле
Жиле

Broj poruka : 11442
Datum upisa : 17.09.2013
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mladenmi16 taj Ned Dec 02, 2018 4:18 pm

File ::
mishja ::Imam i wurth wow, valja li to necemu?

Mozes da imas i spejs satl, dzabe ti kad nemas kulture. Ovde ljudi dolaze sa svojim problemina u nadi da ce naci neko resenje a ne da citaju tvoje glupe komentare. Tako da, dete , sjasi mi sa grbace, nisi uopste interesantan.
Slušaj File, sva "peckanja" su u duhu foruma do ove tvoje poruke. Čist prostakluk i vređanje. Da sad ne pišem svoje mišljnje o tebi pročitaj Ninnov post, kao da je mene pitao ali lepše sročio.
Smatraj da si upozoren od strane uprave foruma, za sledeće slične ispade uprava će te sigurno sankcionisati jer nam prostakluk ovde nije potreban.
mladenmi16

Broj poruka : 6640
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 36
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Ned Dec 02, 2018 7:18 pm

ako...ni ja mu nisam duzan ostao...brisite ga...

SOF

Broj poruka : 651
Datum upisa : 09.04.2017
Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2