Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Servisi i prodavnice za pohvalu i izbegavanje

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Servisi i prodavnice za pohvalu i izbegavanje

Počalji od fap 1 taj Pon Avg 07, 2017 9:37 pm

So se blica tice i novinara oni dosta ako ne i mnogo naduvavaju price.Evoja sam bio na moru u Boki pre od 15 do 1 avgusta dok su tamo bili pozari.Znaci sedim na terasi i citam Blic koji pise kako u Boki od dima ne moze da se dise i sta sve ne a ni jedan dan za to vreme nije bio da nije moglo da se ide na plazu ,znaci zivot sasvim normalno funkcionisao u celoj Boki ,Plaze pune a Blic pise o nekom dimu i katastrofi.Tako da i novinari isto kao i majstori samo pare da uzmu

fap 1

Broj poruka : 383
Datum upisa : 01.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fap 1 taj Pon Avg 07, 2017 9:40 pm

Da li bi mogla da se otvori nova tema sa ovim reostatom i ovom slikom jel me bas interesuje njegova svrha ,a de ne pricamo o ovoj temi.Da ne shvatite pogresno otvorio bi i sam ali bas sa ovim slikama jos nisam ovladao .
fap 1

Godina : 38
Vozilo: : peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Maracha taj Ned Avg 27, 2017 11:33 pm

andrej ::
Deyan ::

Poslao mi je još jedan član na PP kontakt Blaže sa NBG, a ako ima još neko zaista proverenog i pouzdanog majstora ili može da da neki komentar za pomenutog majstora Blažu, svakako bi dobro bilo da se doda i javno u ovoj temi, kako bi i drugi članovi mogli da prokomentarišu svoja iskustva sa predloženim servisima i majstorima.

Ja sam preporučio Blažu i za njega imam sve pohvale. Ako nekoga interesuje neka pogleda njegovu temu na Citroen Forum Srbije.

Video sam da na Peugeotcafe dosta spominju majstora Rašu iz Dobanovaca, o njemu ne znam ništa tj. sa njim nemam iskustva.

Pozdrav svima. Jel moze neko da ostavi kontakt majstora Blaze. Ako nemate informaciju mozete li mi bar preporuciti nekog dobrog majstora za Citroen na NBG (C2 1.4 hdi). Inace imam problem da auto neujednaceno vuce (prosto receno stuca) i povremeno se gasi nakon cega se otezano pali . Iz ovog razloga ne bih da idem van NBG kod majstora. Hvala unapred
Maracha

Broj poruka : 1
Datum upisa : 27.08.2017
Godina : 26
Vozilo: : Citroen C2 1.4 HDI

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vojkan taj Ned Avg 27, 2017 11:49 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Postoji pravilo na forumu po kome treba da predstaviš auto u temi na gornjem linku.
vojkan

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 28.12.2013
Godina : 53
Vozilo: : pezo 307 2.0hd 79kw
Raspolozenje : ok

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petarbg taj Pet Sep 08, 2017 10:58 am

Neko je na prethodnoj strani pomenuo servis Obradovic na Zvezdari.

Moja iskustva su ne daj Boze ponovo i nikome ne bih savetovao.Za neke lakse stvari moze da posluzi,ali za krupnije nikako.Dva puta mi je menjao kvacilo za 10000 km,prvo ok,odmah posle toga kvacilo blago proklizava pri jacim ubrzanjima,te sajla ne valja,te ovo,te ono i na kraju ja ponovo platih kod istog zamenu kvacila navodno zbog semeringa koji je pustio ulje,a menjan je i na prvoj zameni kvacila.Garancija postoji samo teoretski,prakticno uvek ima razloga zasto se ne usvaja,a plus je on nabavljao delove.
Sve sto mi je uradio morao sam da reklamiram i uvek postoje razlozi zasto nije moglo.
Moja iskustva su da je tezak prevarant,sitnice ne naplacuje mnogo,ozbiljne stvari kao i svi ostali,ALI...
Mogao bih o njemu jos mnogo da pisem,a mogao bi na ovo tek mnogo toga da kaze i moj drugar kome je radio da kazem generalnu na motoru na Skodi Fabiji i koji je posle 20000 km poceo da lupa,od reklamacije ni R,auto je stajao kod njega dok drugar nije pop....o i otisao po auto,a navodno je garantovao 100000 km bez ikakvih problema,a ovo zadovoljstvo je doticni majstor naplatio oko 700 e.
Moj savet je da je ovo majstor za izbegavanje!

Od majstora za preporuku za sada mogu da preporucim servis Kablar u Krnjaci,rade ljudi ozbiljno i sto su do sada radili nije bilo reklamacije.
Petarbg

Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.09.2017
Godina : 33
Vozilo: : Citroen Xsara 2.0 hdi karavan 80 kw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od fap 1 taj Pet Sep 08, 2017 1:45 pm

Neka moja preporuka za vas koji vozite auto kod majstora odvojite vreme i trazite da budete prisutni dok traje popravka.Ovako ostavite auto i posle samo mozete da nagadjate da li je promenio ili je mozda samo podmazao i naplatio ko novo.
fap 1

Godina : 38
Vozilo: : peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Pet Sep 08, 2017 2:23 pm

Tako sam ja uradio i majstor namerno nije dotegao španer zupčastog sreća moja posle 2500 km pređenih nije prezupčio.
Mogu da ti naprave igranku da se češeš samo tako. Našao sam ga nakon godinu dana i umalo ga ne ubi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
др Жиле
Жиле

Broj poruka : 10189
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 51
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninno taj Pet Sep 08, 2017 3:49 pm

Moja preporuka je sledeca: duze ili krace vozaci ste vise godina sa razlicitim vozilima, pronadjite majstora koji je kvalitetan i uz to dobar covek (cenu usluge stavite u drugi plan), odrzavajte i popravljajte vozila na duge staze stalno kod takvog i nece biti problema. A ne od situacije do situacije, od majstora do majstora...to je lutrija a na lutriji se uglavnom gubi. Odnos majstor-musterija je dvosmeran i treba da se zasniva na obostranom postovanju i poverenju (a kao i za sve za to je potrebno vreme). Ovo ima prednosti kako za musterije tako i za kvalitetne majstore jer ovi drugi prinauceni, secikese i lopuze ce sami od sebe nestati posto nece imati posla na takav pokvaren nacin koji rade. Uspeh u ovakvim stvarima cine 4 faktora: usluga kvalitetno otklonjenog kvara, kvalitetni delovi, zadovoljna musterija i zadovoljan majstor. Samo 1 od ovih cinilaca ako nije kako treba krecu problemi. Cenu usluga namerno ne pominjem jer to je individualna stvar percepcije - ko placa uvek mu je skupo, ko naplacuje uvek je malo.
Ninno

Broj poruka : 1054
Datum upisa : 27.07.2016
Godina : 37
Vozilo: : Peugeot 307 restyle 1.6HDI (90KS), Peugeot 206 1.1 (60KS)

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ryan taj Pet Sep 08, 2017 4:17 pm

Slazem se sa Ninnom od reci do reci..
Ryan

Broj poruka : 9046
Datum upisa : 12.12.2011
Godina : 47
Vozilo: : Peugeot 306 1.6 SexWagon

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Pet Sep 08, 2017 5:42 pm

Doktore ovo ima samo u bajci. Neka neko napiše na forumu da li je našao takvog majstora. Bolje da ovde stanem sa komentarisanjem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
др Жиле
Жиле

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninno taj Pet Sep 08, 2017 5:56 pm

Ne Zile, nema samo u bajci ali ima redje nego sto bi trebalo. Treba sagledati sa svih strana materiju a ne samo iz perspektive musterije. Nemam nameru ni ja da o ovome polemisem samo sam izneo neke cinjenice. Ima na forumu zadovoljnih ljudi, da nema ova tema bi se zvala 'servisi i prodavnice za izbegavanje'.
Ninno

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mladenmi16 taj Pet Sep 08, 2017 6:51 pm

Ja prilično imam sreće sa majstorima, naravno da sam par puta bio zavrnut ali tamo više ne idem
Ninno slažem se sa tobom donekle. Problem je samo u tome što na autu postoje razni kvarovi, mehanički, električni, plinski.... Samo bih dodao da treba naći nekiliko kvalitetnih majstora i držati se njih, za svaku oblast po jednog, i limara za svaki slučaj Very Happy
Ako neko baš ima sreće da sve ovo nađe u jednom servisu koji pošteno radi i naplaćuje taj je srećan čovek.
Moj majstor recimo ne radi plin, ostalo sve završava Very Happy
mladenmi16

Broj poruka : 5759
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 35
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Ninno taj Pet Sep 08, 2017 9:20 pm

Tako je Mladjo, apsolutno se slazem.
Ninno

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Uto Okt 03, 2017 3:42 pm

Da se neko nebi dobro zaebo kao ja, da postavim ove servise da se zaobiđu u najvećem luku servis u Jakovu
[You must be registered and logged in to see this link.]
servis u Zemunu
"Aktiva" [You must be registered and logged in to see this link.] oba rade Citroen i Pežo.

Autoelektričar-elektroničar-dijagnostičar, malo je reći da je veliki govnar s kojim nema nikakve priče, a, i lažov
ZAOBIĆI GA Bačka 1 Zemun [You must be registered and logged in to see this link.]
kao i ove. Ima ih još da ne nabrajam.
Da dodam i ovu bitangu , on mi je tražio 4000 dinara da zakači dve šelne na egr ventilu Servis Petko tek odavde bežite [You must be registered and logged in to see this link.]

Ova bitanga mi je namestila da mi spane zubčasti , prešao sma 2500 km i španer popustio sreća moja pa nije prezupčio a sve zbog toga što sam tražio da vidim šta radi jer sam kupio sve delove za veliki servis ništa tada nisam razumeo pa me pokušao da zajebe za ležaj koji je naplatio i nije kupio , kao i za ulje u menjaču  naplatio a nije zamenio i to na moje oči . I sad mi je slika pred očima kada je majstor zatezao španer a gazda ga je odpustio , pare sam izganjao nakon godinu dana, a zdravlje i sami znate. Velika bitanga i prevarant[You must be registered and logged in to see this link.] evo i slika [You must be registered and logged in to see this link.]

Poslednji put izmenio Жиле dana Pon Okt 23, 2017 6:55 pm, izmenio ukupno 4 puta

др Жиле
Жиле

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Uto Okt 03, 2017 4:36 pm

To Zile, nek se zna gde su !
Treba bre ovako za svakog od ovih prevaranata postaviti lokaciju i sliku firme i sliku njegovu ako ima i da svi vide ko je pa ce onda malo sutra varati...
Nedavno sam cuo da postoji ideja da se na sajtu Polovni Automobili postavi mogucnost davanja ocena i komentara za prodavce i dilere, nesto kao na Kupujem-Prodajem, e pa onda bi kupci znali s kim imaju posla...

O kako bi petak bio lepsi da sutra nije subota radna ...
nemanja80

Broj poruka : 640
Datum upisa : 17.06.2016
Vozilo: : Peugeot 307 1.6 16v benzin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Uto Okt 03, 2017 4:39 pm

Treba i za majstore velike su to bitange! Izdvojio bih 2% koji su možda ok ljudi i majstori.

др Жиле
Жиле

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od andrej taj Uto Okt 03, 2017 10:35 pm

Potpuno se slaže sa Žiletom. U ovih 20 godina vozačkog staža, malo ih je bilo da se u njih možeš pouzdati...

Xsara break 1.6 16V 2008-2015
307sw 2.0hdi 110 ks 2015-2017
Saxo 1.5d 2017-
andrej

Broj poruka : 539
Datum upisa : 23.02.2012
Godina : 42
Vozilo: : Citroen Saxo 1.5D
Raspolozenje : Comme ci - comme ca

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ptomic taj Uto Okt 17, 2017 11:06 am

Drugari, meni treba majstor koji moze da reparira flet kabl u volanu Pezoa, ili da mi za korektnu cenu zameni ablender obzirom da imam problem sa sviraljku, o cemu sam pisao u [You must be registered and logged in to see this link.]
Fala.
ptomic

Broj poruka : 12
Datum upisa : 01.10.2017
Godina : 41
Vozilo: : Peugeot 307

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Petrucci taj Uto Okt 17, 2017 3:48 pm

Teško da će se neko zezati sa reparacijom fleta, a zamena sama po sebi i nije nešto komplikovana pa verujem da ti nijedan majstor za to neće uzeti neke ozbiljnije pare. Mislim da bi to svaki lokalni autoelektričar mogao da ti odradi, a da prethodno proveri da možda nije do kontakta ispod jastuka, pre nego krene u zamenu čiravog modula.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Petrucci
Globalni moderator
Globalni moderator

Broj poruka : 14711
Datum upisa : 13.12.2011
Vozilo: : Peugeot 406 2.0 16v automatic
Raspolozenje : Nije loše, vi?

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vuksah taj Sre Okt 18, 2017 6:30 pm

Petarbg ::Neko je na prethodnoj strani pomenuo servis Obradovic na Zvezdari.

Moja iskustva su ne daj Boze ponovo i nikome ne bih savetovao.Za neke lakse stvari moze da posluzi,ali za krupnije nikako.Dva puta mi je menjao kvacilo za 10000 km,prvo ok,odmah posle toga kvacilo blago proklizava pri jacim ubrzanjima,te sajla ne valja,te ovo,te ono i na kraju ja ponovo platih kod istog zamenu kvacila navodno zbog semeringa koji je pustio ulje,a menjan je i na prvoj zameni kvacila.Garancija postoji samo teoretski,prakticno uvek ima razloga zasto se ne usvaja,a plus je on nabavljao delove.
Sve sto mi je uradio morao sam da reklamiram i uvek postoje razlozi zasto nije moglo.
Moja iskustva su da je tezak prevarant,sitnice ne naplacuje mnogo,ozbiljne stvari kao i svi ostali,ALI...
Mogao bih o njemu jos mnogo da pisem,a mogao bi na ovo tek mnogo toga da kaze i moj drugar kome je radio da kazem generalnu na motoru na Skodi Fabiji i koji je posle 20000 km poceo da lupa,od reklamacije ni R,auto je stajao kod njega dok drugar nije pop....o i otisao po auto,a navodno je garantovao 100000 km bez ikakvih problema,a ovo zadovoljstvo je doticni majstor naplatio oko 700 e.
Moj savet je da je ovo majstor za izbegavanje!

Od majstora za preporuku za sada mogu da preporucim servis Kablar u Krnjaci,rade ljudi ozbiljno i sto su do sada radili nije bilo reklamacije.
Ja sam isto menjao kvacilo kod njih (kao i sve ostalo sto sam menjao na autu) pocelo je da mi se cuje neko cvrkutanje koje nestaje kad se stisne kvacilo, okrenem majstora kaze druk lager, pitam kako drug kad smo menjali ceo set kvacila pre 10.000 km, kaze jbg desava se, dovezi auto sredicemo. Ne mogu da kazem nista, tvoje iskustvo sa njima je nikakvo, moje je odlicno za sada...kao sto kazu jbg desava se
vuksah

Broj poruka : 33
Datum upisa : 11.09.2016
Vozilo: : 307 SW 2.0 HDI 66kw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Pon Okt 23, 2017 7:13 pm

Danas bio u servisu "AKTIVA" u Zemunu, gde mi je letos auto bio 20 dana i nije bio popravljen. Ali zato je majstro skinuo moj novi regulator [You must be registered and logged in to see this link.]
a stavio svoj bošov sa odsečenim vrhom  [You must be registered and logged in to see this link.]

Sada se pravi lud da on "ništa ne zna, niti se seća", a kroz svađu kaže da je ovaj bošov i bolji od toga što sam ja pokazivao na slici (mog), a između redova sam pročitao da je to za moje "dobro" , bošov , " bolji" i još to sa odsečenim vrhom. Dao sam mu taj isečeni , naravno uzeo je i okreno se i otišao u servis, a je neka se jebem za nov regulator. Evo stranice gde pišem za taj regulator [You must be registered and logged in to see this link.] i ja imam orginal bošov (polovan) .Servis je u Mozerovoj 25 evo slika [You must be registered and logged in to see this link.] E tako se radi, pa razmislite da li će te ovde da svratite. Ništa bolje ne mislim i za ovlašteni na Altini.

Poslednji izmenio Жиле dana Uto Okt 31, 2017 1:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

др Жиле
Жиле

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Neshar taj Uto Okt 31, 2017 9:26 am

Pozdrav svima. Imam C4 2009 godiste 1.4 benzinac. Interesuje me vasa iskustva sa servisom Savin u Zemunu. Deluju mi korektno ali sto se kaze, neki "insekt" mi ne da mira...
Neshar

Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.10.2017
Godina : 39
Vozilo: : Citroen C4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Uto Okt 31, 2017 10:18 am

Ako ne moraš tamo zaobiđi ga.

Poslednji izmenio Жиле dana Uto Okt 31, 2017 10:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta

др Жиле
Жиле

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mishja taj Uto Okt 31, 2017 10:23 am

eto ti ga Zile za dijagnostiku, bolje daj njemu neki dinar bar ce sve da ti pregleda nego njima tamo
mishja

Broj poruka : 3294
Datum upisa : 17.11.2013
Godina : 39
Vozilo: : skoda fabija 1.9sdi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od sakins taj Pet Nov 17, 2017 1:58 pm

pozz
potrebna prepruka automehanicara u novom sadu koji bi mi pogledao da li je potrebno menjati zupcasti kais  itd.Bitno mi je da mu usluge nisku preskupe.Ulje filtere svecice sam skoro menjao. Receno mi je kada sam kupio auto da veliki servis radjen,ali bih za svaki slucaj da to neko pogleda, ako se to moze vizuelno ustanoviti da ne bacam pare bez veze.
sakins

Broj poruka : 40
Datum upisa : 04.09.2017
Vozilo: : xsara picasso 1.6 benzin 70kw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od shix taj Pet Nov 17, 2017 2:46 pm

Pa imas ovde u temi samo treba da procitas. Wrib iz NS.
shix

Broj poruka : 2381
Datum upisa : 03.08.2012
Vozilo: : Focus 1.6 16v

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh