Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Servisi i prodavnice za pohvalu i izbegavanje

Strana 10 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Re: Servisi i prodavnice za pohvalu i izbegavanje

Počalji od SOF taj Sub Avg 11, 2018 10:25 pm

[quote="markodoj"Posle svakog odlaska primetio sam da je kilometraža povećana za par 100 km. Služili se mojim gorivom i akali moj auto... Ne razumem člana "vladan266" da je imao dobro iskustvo sa njima. Verovatno je njihov čovek :)[/quote]
he he he...samo treba da te ``neko`` priupita sta si trazio kolima po Banjaluci,Kosjericu ili Lebanu ili gde vec?...u pravu su i jedan i drugi ...KAKO ko naidje...al nikad i nikad nisu krivi...samo si koletaralna steta...zato kad ti rade auto-visis im nad glavom...bar ja tako...inace-uz izvinjenje(nije licno)stara srpska kaze:dok je ovaca,dzempera kolko `oces

SOF

Broj poruka : 399
Datum upisa : 09.04.2017

Nazad na vrh Ići dole

Preporuka za Peugeot servis opstina Zvezdara ili okolne opstine

Počalji od boza1993 taj Sub Avg 25, 2018 9:05 am

Pozdrav svima, posto vidim da nema mnogo tema u skotije vreme (bar od ove godine) vezano za preporuku servisa i majstora za peugeot potrebna mi je pomoc. Treba da radim mali servis, pregled komplet vozila i par nekih popravki koje i ja vidim al ne bi jos nista da cackam dok ne pogleda neko strucan. Uzeo sam auto pre tri dana, 307 2.0 hdi 66kw, i za sad vidim da ima nekih poteskoca u voznji. Hvala unapred za odgovore i nadam se da cu ubuduce pomoci kolegama (sad kad krenem sa popravkama) koji su na ovom sajtu. Pozdrav
Servis na opstini Zvezdara ili tu u okolini negde.
boza1993

Broj poruka : 8
Datum upisa : 22.08.2018
Godina : 25
Vozilo: : Peugeot 307 2.0 hdi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mladenmi16 taj Sub Avg 25, 2018 9:47 am

Svi servisi koji su u ovoj temi pohvaljeni i danas rade, prelistaj, procitaj, izaberi....
Moj izbor je uvek Raša, on ti je malo podalje...
I Blaža se odlično pokazao, ljidi su prezadovoljni ali i on ti nije baš blizu...
Jedino Aca u Sremčici.....
mladenmi16

Broj poruka : 6539
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 36
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boza1993 taj Sub Avg 25, 2018 10:09 am

Hvala ti na odgovoru. Ipak cu ja da se iscimam do Rase, opet pocetnik sam u ovome, a ako je tvoje misljenje i misljenje drugih on nista nije daleko.
boza1993

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Satazabuki taj Sub Avg 25, 2018 11:33 am

Petarbg ::Neko je na prethodnoj strani pomenuo servis Obradovic na Zvezdari.

Moja iskustva su ne daj Boze ponovo i nikome ne bih savetovao.Za neke lakse stvari moze da posluzi,ali za krupnije nikako.Dva puta mi je menjao kvacilo za 10000 km,prvo ok,odmah posle toga kvacilo blago proklizava pri jacim ubrzanjima,te sajla ne valja,te ovo,te ono i na kraju ja ponovo platih kod istog zamenu kvacila navodno zbog semeringa koji je pustio ulje,a menjan je i na prvoj zameni kvacila.Garancija postoji samo teoretski,prakticno uvek ima razloga zasto se ne usvaja,a plus je on nabavljao delove.
Sve sto mi je uradio morao sam da reklamiram i uvek postoje razlozi zasto nije moglo.
Moja iskustva su da je tezak prevarant,sitnice ne naplacuje mnogo,ozbiljne stvari kao i svi ostali,ALI...
Mogao bih o njemu jos mnogo da pisem,a mogao bi na ovo tek mnogo toga da kaze i moj drugar kome je radio da kazem generalnu na motoru na Skodi Fabiji i koji je posle 20000 km poceo da lupa,od reklamacije ni R,auto je stajao kod njega dok drugar nije pop....o i otisao po auto,a navodno je garantovao 100000 km bez ikakvih problema,a ovo zadovoljstvo je doticni majstor naplatio oko 700 e.
Moj savet je da je ovo majstor za izbegavanje!

Od majstora za preporuku za sada mogu da preporucim servis Kablar u Krnjaci,rade ljudi ozbiljno i sto su do sada radili nije bilo reklamacije.

Sto se ovog coveka Bore Kablara tice ne mogu bas naci neku lepu rec i mogui reci samo da je tesko g... od coveka. Naime moj pokojni otac ga je poznavao 15 tak godina i auto je odrzavao kod njega.
Ja sam svoj auto odrzavao kod njega, a naravno i auto moje majke je isao na odrzavanje kod njega, sve do pre 2 meseca. Taj covek nema trunku postovanja, kada je posle smrti moga oca, mojoj majci otvoreno u lice sasuo kako zeli da ima sexualni odnos sa njom. To govori o tome kakav je to covek zapravo... Dugo sam se razmiljao da li da mu polupam pola radnje, dal njemu noge i ruke da polomim i slicno, ali u tom poduhvatu me je sprecio zet, kako ne bih ispastao zbog takvog djubreta i go...ara jer imam malo dete kuci.

A sad posto me ceka veliki servis za moju makinu, u potrazi sam za dobrim servisom. Ne znam kakvo je stanje u servisu Goran na Zvezdari kod pijace, da li neko zna? Takodje u oko mi je zapao iz ove teme Karaburma, ulica Garsije Lorke servis Nikola? Ima li neko neku drugu preporuku za odrzavanje dva citorena? :)
Satazabuki

Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.08.2018
Godina : 34
Vozilo: : Citroen C4 Coupe

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Sub Avg 25, 2018 11:48 am

dal je moguce...da 15 god.``druguje`` i uziva maximalno poverenje sa i kod coveka a da potajno balavi oko njegove supruge...pa satazabuki...trebao si ga mlkice bar verbalno pred njegovom porodicom propustiti kroz sake... i zavezati mu ta dva mucka oko vrata...tipicna napaljena magarcina...GOVEDO!!!i cestito pricaj svuda kakvo je to g...o!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[You must be registered and logged in to see this image.]
SOF

Godina : 52
Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boza1993 taj Sub Avg 25, 2018 12:00 pm

Isao sam pre kupovine pezoa kod Obradovica, i posle otisao do jos jednog u produzetku u ulici Jovanke Radakovic servis Milic cisto da se raspitam za cene velikog i malog servisa, pregleda kola i slicno. Ovi u Milicu su krajnje jeftini, uzimaju za ruke smesno, e sad me interesuje kakvi li su oni? Zamrseno jeste (jeftinije, blize) al opet razmisljam kako li i sta rade. I jos jedno pitanje, majstor Rasa se nalazi gde, jer vidim da je neko jos iz starih postova pricao da se preselio, pa cisto da znam gde?
boza1993

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mladenmi16 taj Sub Avg 25, 2018 12:04 pm

Raša je u Grmovcu, mesto pored Dobanovaca.
mladenmi16

Broj poruka : 6539
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 36
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boza1993 taj Sub Avg 25, 2018 12:12 pm

Hvala
boza1993

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Satazabuki taj Sub Avg 25, 2018 12:17 pm

boza1993 ::Isao sam pre kupovine pezoa kod Obradovica, i posle otisao do jos jednog u produzetku u ulici Jovanke Radakovic servis Milic cisto da se raspitam za cene velikog i malog servisa, pregleda kola i slicno. Ovi u Milicu su krajnje jeftini, uzimaju za ruke smesno, e sad me interesuje kakvi li su oni? Zamrseno jeste (jeftinije, blize) al opet razmisljam kako li i sta rade. I jos jedno pitanje, majstor Rasa se nalazi gde, jer vidim da je neko jos iz starih postova pricao da se preselio, pa cisto da znam gde?

Ako mislis na servis Milic u Jovanke Radaković 23 ne znam bas sta bih ti rekao. Iako je na samo 2 ulice od mene, nikada tamo auto nisam odrzavao. Koliko znam oni su specijalizovani za ugradnju gasa, a kao pohvalu za sam servis nisam cuo ni jednu jedinu (cak ni u lokalu a ni dalje). Naravno ako mislimo na isti servis.

SOF ::dal je moguce...da 15 god.``druguje`` i uziva maximalno poverenje sa i kod coveka a da potajno balavi oko njegove supruge...pa satazabuki...trebao si ga mlkice bar verbalno pred njegovom porodicom propustiti kroz sake... i zavezati mu ta dva mucka oko vrata...tipicna napaljena magarcina...GOVEDO!!!i cestito pricaj svuda kakvo je to g...o!!!

Iskreno druze ne smatram da je vredan vezivanja mukica oko vrata. Sve to dodje samo na svoje mesto. Imao sam zelju dve nedelje da svasta nesto napravim, al onda pomislis imas zenu, imas malo dete, sta ce ti to u zivotu...
Satazabuki

Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.08.2018
Vozilo: : Citroen C4 Coupe

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od boza1993 taj Sub Avg 25, 2018 12:24 pm

Da, da na njih. Trazio sam utiske po netu vezano za njih, ne nadjoh nista. Hvala na odgovoru
boza1993

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Sub Avg 25, 2018 12:24 pm

Satazabuki ::
boza1993 ::Isao sam pre kupovine pezoa kod Obradovica, i posle otisao do jos jednog u produzetku u ulici Jovanke Radakovic servis Milic cisto da se raspitam za cene velikog i malog servisa, pregleda kola i slicno. Ovi u Milicu su krajnje jeftini, uzimaju za ruke smesno, e sad me interesuje kakvi li su oni? Zamrseno jeste (jeftinije, blize) al opet razmisljam kako li i sta rade. I jos jedno pitanje, majstor Rasa se nalazi gde, jer vidim da je neko jos iz starih postova pricao da se preselio, pa cisto da znam gde?

Ako mislis na servis Milic u Jovanke Radaković 23 ne znam bas sta bih ti rekao. Iako je na samo 2 ulice od mene, nikada tamo auto nisam odrzavao. Koliko znam oni su specijalizovani za ugradnju gasa, a kao pohvalu za sam servis nisam cuo ni jednu jedinu (cak ni u lokalu a ni dalje). Naravno ako mislimo na isti servis.

SOF ::dal je moguce...da 15 god.``druguje`` i uziva maximalno poverenje sa i kod coveka a da potajno balavi oko njegove supruge...pa satazabuki...trebao si ga mlkice bar verbalno pred njegovom porodicom propustiti kroz sake... i zavezati mu ta dva mucka oko vrata...tipicna napaljena magarcina...GOVEDO!!!i cestito pricaj svuda kakvo je to g...o!!!

Iskreno druze ne smatram da je vredan vezivanja mukica oko vrata. Sve to dodje samo na svoje mesto. Imao sam zelju dve nedelje da svasta nesto napravim, al onda pomislis imas zenu, imas malo dete, sta ce ti to u zivotu...

da ali ``pastuv`` to zasluzuje...bas ali bas da mu se vezu ta dva mućka oko vrata...lepo odes u sexi shop i kupis mu lutku na naduvavanje i okcis mu na servis i neka duva...IH!!! i ovo mu je dovoljna reklama bilo ko da procita od nas,drugacijim ocima ce ga gledati...neka ga u svojoj bedi...ima dosta postenih majstora i u pravu si...strpljen-spasen...naravno veliki naklon i pozdrav za gospodju mamu...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od NightWolf taj Pet Sep 14, 2018 9:56 pm

Luccatoni ::Ko vozi citroen ili peugeot preporucujem servis EXPERT. Nalaze se na Ibarskoj magistrali preko puta OMW pumpe kod Mazdinog servisa na Vidikovcu. Veoma korektni i brzo rade posao. Stalno su prebukirani sto opravdava njihov rad, i mora da se zakaze telefonom.

Meni su kada sam ih zvao da mi pogledaju 207 1.4 VTI rekli da Peugeote sa tim motorima izbegavaju da rade.

Toliko o njima.

NightWolf

Broj poruka : 38
Datum upisa : 15.08.2018
Vozilo: : Peugeot 207 1.4 VTi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od VCucko taj Pet Sep 14, 2018 11:30 pm

Pozz

Suma sumarum na ovoj temi skoro svi servisi po Zemunu su na zlu glasu, kuku meni sa Fontane/Starog Merkatora, moraću izgleda negde na Ibarsku sa Citrom  

Šalu na stranu, ima li još neko iskustva sa servisom "Mini Magelan" na Ledinama, malo pre skretanja za Teslu pa levo u jednoj od uličica? Meni su tamo popravili ventilator klime (reostat), cena 5 soma, nemam neki stav, ostavio auto, došao sutradan po njega, klima veselo radi. Znači, ima li neko ozbiljnija iskustva, lično ili iz priče, za neke redovne stvari ili za ne daj bože
VCucko

Datum upisa : 03.09.2018
Godina : 54
Vozilo: : Citroen C5 1.8 Hatchback 2002

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Sub Sep 15, 2018 9:57 am

Kontaktiraj Zileta, on je iz Zemuna i zna ih sve ko je kakav, on dok nije resio problem na svom citru nagledao se tu svakakvih majstora....

O kako bi petak bio lepsi da sutra nije subota radna ...
nemanja80

Broj poruka : 1485
Datum upisa : 17.06.2016
Godina : 38
Vozilo: : Peugeot 307 1.6 16v benzin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od NightWolf taj Sre Sep 19, 2018 9:25 am

Jel imao neko skoro iskustva sa Panterom u Dimitrija Tucovića ili sa Tedrom u Zemunu?

Moram da nađem neki servis jer od Blaže nema vajde.
Drži mi auto već 10 dana nije ga pipunuo.

Ovi na Vidikovcu neće da rade ove VTI motore...ja više stvarno ne znam šta da radim sa servisima i serviserima
NightWolf

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Sre Sep 19, 2018 10:22 am

Eto toliko od tom čuvenom Blaži. Koji problem imaš sa autom?

др Жиле
Жиле

Broj poruka : 11313
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 51
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od NightWolf taj Sre Sep 19, 2018 10:33 am

Pisao sam ovde o tome:
[You must be registered and logged in to see this link.]
NightWolf

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od NightWolf taj Sre Sep 19, 2018 10:50 am

Tedra u Zemunu takođe neće da se bakće sa ovim motorom.
Savetuju me da idem u ovlašćeni servis.
Izgleda sam osuđen na Blažu
NightWolf

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Sre Sep 19, 2018 11:59 am

Nece da se bakce niko zato sto ne moze da ti naplati debelo a ostavice vremena. Al zato da imas neku HDI masinu rado bi ti menjali i cackali sto sta po motoru...
Nego pazi da ti blaza ne vidi komentare ovde, mozda i on odustane...

nemanja80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mishja taj Sre Sep 19, 2018 1:04 pm

Majstore interesuje samo menjanje ulja to im je najsladje, menjanje delova, popravka gde treba mozak to ih ne zanima
mishja

Broj poruka : 3799
Datum upisa : 17.11.2013
Godina : 40
Vozilo: : skoda fabija 1.9sdi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od NightWolf taj Sre Sep 19, 2018 10:02 pm

nemanja80 ::
Nego pazi da ti blaza ne vidi komentare ovde, mozda i on odustane...

Ma Blaža je skroz ok lik,ima znanje,ima volju da radi i hoće da radi ali ja sam izgleda mu naleteo u nekom trenutku kada je prebukiran a meni kola trebaju.

Da su se potrefile neke druge okolnosti verovatno bi to završio u roku.
Znači što se tiče samog rada i znanja Blaža je sasvim ok.

nemanja80 ::Nece da se bakce niko zato sto ne moze da ti naplati debelo a ostavice vremena.

Hahahaha...ovo su Blažine reči.
Isto mi je rekao kada sam prvi put otišao kod njega
NightWolf

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Čet Sep 20, 2018 3:04 pm

Ma znam ja to sve, dobar majstor zlata vredi, ja sam imao srece da nadjem majstora koji je dobar strucnjak i dobar covek i onda je sve lako. Meni je samo cudno da u tolikom gradu nema jos koji dobar majstor osim tog Blaze. A ujedno i pitanje za clanove ovde sa foruma, ima vas dosta iz BG, gde odrzavate vase automobile recite coveku ?
Da si blizu mene ja bih ti rekao vozi tu i tu i gotovo, a ovoliko clanova iz BG i okoline i niko preporuku ne daje. Kontam da je u BG i prigradskim naseljima svugde blizu da odes, sta znam pola sata mozda, ako je dobar majstor sto da ne, dajte preporuku...

nemanja80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Čet Sep 20, 2018 4:53 pm

tako je Nemanja...imas pravo...te stvari i odabir majstora je mnogo laksi kod nas u provinciji, kod nas se zna ko radi,i zna znanje,ko krpa i ko DRPA...malo se rubrika za pohvale i izbegavanja zaobilazi...ja sam jednostavno izneo svoje misljenje i iskustva sa Devla i ko god da mi je iole poznanik i prijatelj,iznosim svoja neoprijatna iskustva a nadam se i moj zemljak Max,jer je i njega predriblao  a da ni jednom nije trepnuo ili napravio kakav tik iliti mig onom kamenom facom(kao veliki poglavica Bik koji sedi)...pa kako ne reci ljudima da je drpator,dok sa druge strane isto u Cacku postoji i servis Zatezic gde su ljudi mnooooogo prijatniji i savesniji,kao i sigurno bolji majstori pa prilika je da neko kome treba majstor u CA,procita i shvati gde da ode...zato si maximalno u pravu kad kazes da niko ne okrece glavu...opet,ovamo kod mene u KM svakog znam i rado bih preporucio nekome kome treba gde da odveze svoj auto...pa beogradjani pomagajte covi i javljajte gde da cera auto...

SOF

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od PUG207 taj Čet Sep 20, 2018 6:32 pm

nemanja80 ::Ma znam ja to sve, dobar majstor zlata vredi, ja sam imao srece da nadjem majstora koji je dobar strucnjak i dobar covek i onda je sve lako. Meni je samo cudno da u tolikom gradu nema jos koji dobar majstor osim tog Blaze. A ujedno i pitanje za clanove ovde sa foruma, ima vas dosta iz BG, gde odrzavate vase automobile recite coveku ?
Da si blizu mene ja bih ti rekao vozi tu i tu i gotovo, a ovoliko clanova iz BG i okoline i niko preporuku ne daje. Kontam da je u BG i prigradskim naseljima svugde blizu da odes, sta znam pola sata mozda, ako je dobar majstor sto da ne, dajte preporuku...
Nemam lepe reci ne za koga!!!
Od perionica gde posle petog pranja imam muve na autu do profi servisa gde nove gume montiram na odlicne felne i one ispustaju jer ga je mrzelo da namaze felnu.
Beograd je pun muljatora , krpatora i govana, SVE GOVNO DO GOVNETA.
Neka mi neko kaze GDE U JEBENOM BEOGRADU MOGU DA OPEREM AUTO DA NEMA BUBA I FLEKA NE PITAM STA KOSTA! Evo garantujem niko nema odgovor, a da ne pricamo o nekim radovima na autu. Za 206-icu pitam koliko kosta da mi se zakrpi auspuh da NIGDE nije supalj i da ne drci, kaze covek 60e, ja izvadim platim i dodjem on drci kod njega vidi se rupa kod usisne grane, ja mu kazem pa rekoh da pare nisu problem zasto nisi zakrpio i napred, kaze lik pa mnogo je to posla moram da skidam CEO auspuh pa da varim!
Veliki grad pun VECIH GOVANA!
PUG207

Broj poruka : 625
Datum upisa : 16.10.2017
Godina : 43
Vozilo: : Peugeot 207 1,6 HDi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od NightWolf taj Čet Sep 20, 2018 8:02 pm

nemanja80 ::
Da si blizu mene ja bih ti rekao vozi tu i tu i gotovo, a ovoliko clanova iz BG i okoline i niko preporuku ne daje.

Ma dali su ljudi preporuke ali ovaj VTI motor neće niko da radi jer kao što rekosmo ne može da se naplati koliko bi želeli.

Mislim može ali pre će biti da ne znaju ili se plaše da ih rade ili ih jednostavno mrzi jer nije "jednostavan" kao običan 1.4 ili HDi koga znaju zatovrenih očiju da rastave i sastave

Našao sam servis koji hoće da pogleda auto.

Auto Partner servis u Dimitrija Marinkovića ulici se nalaze.
Ispod TC Stadiona a to mi je 10tak minuta od kuće.
Idem u utorak kod njih pa ćemo videti šta će reći.

Od ovih ostalih nisam jedino kontaktirao Acu Altura iz Sremčice i neko mi je rekao za neki servis (ne znam da li ovde ili negde drugde sam pročitao ) u Sitničkoj ulici iza Blu Radison hotela.

Imam još u rezervi Anđelkovića na Senjaku i Lav Auto mada bih ja ipak voleo neki usko specijalizovani servis za francuska vozila.

Nešto ne volim te što se "razumeju" u sve marke i sve popravljaju

U krajnjem slučaju počeću da zivkam ove što rade MINI vozila jer je ovaj VTI motor išao u MINI vozila.

A i kao što rekoh Blaža je uvek tu
NightWolf

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći