Forum francuskih automobila
Dobrodosli na forum www.francuskiautomobili.com

Da bi ste videli ceo forum morate biti registrovani.

Zamolio bih vas da se registrujete i svoj profil popunite u celini!

Uzivajte!

Servisi i prodavnice za pohvalu i izbegavanje

Strana 11 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Re: Servisi i prodavnice za pohvalu i izbegavanje

Počalji od NightWolf taj Čet Sep 20, 2018 8:02 pm

nemanja80 ::
Da si blizu mene ja bih ti rekao vozi tu i tu i gotovo, a ovoliko clanova iz BG i okoline i niko preporuku ne daje.

Ma dali su ljudi preporuke ali ovaj VTI motor neće niko da radi jer kao što rekosmo ne može da se naplati koliko bi želeli.

Mislim može ali pre će biti da ne znaju ili se plaše da ih rade ili ih jednostavno mrzi jer nije "jednostavan" kao običan 1.4 ili HDi koga znaju zatovrenih očiju da rastave i sastave

Našao sam servis koji hoće da pogleda auto.

Auto Partner servis u Dimitrija Marinkovića ulici se nalaze.
Ispod TC Stadiona a to mi je 10tak minuta od kuće.
Idem u utorak kod njih pa ćemo videti šta će reći.

Od ovih ostalih nisam jedino kontaktirao Acu Altura iz Sremčice i neko mi je rekao za neki servis (ne znam da li ovde ili negde drugde sam pročitao ) u Sitničkoj ulici iza Blu Radison hotela.

Imam još u rezervi Anđelkovića na Senjaku i Lav Auto mada bih ja ipak voleo neki usko specijalizovani servis za francuska vozila.

Nešto ne volim te što se "razumeju" u sve marke i sve popravljaju

U krajnjem slučaju počeću da zivkam ove što rade MINI vozila jer je ovaj VTI motor išao u MINI vozila.

A i kao što rekoh Blaža je uvek tu

NightWolf

Broj poruka : 38
Datum upisa : 15.08.2018

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Pet Sep 28, 2018 11:17 am

Ovoga ne bih komentarisao. [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
др Жиле
Жиле

Broj poruka : 11313
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 51
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Pet Sep 28, 2018 11:32 am

Ja mislim Zile da je on i ovde clan...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O kako bi petak bio lepsi da sutra nije subota radna ...
nemanja80

Broj poruka : 1485
Datum upisa : 17.06.2016
Godina : 38
Vozilo: : Peugeot 307 1.6 16v benzin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Жиле taj Pet Sep 28, 2018 4:23 pm

Kada bi neko rakao za mene da sam mu ukrao ili ga prevario za jedan šaraf M 6, o mudima bih se obesio.

Poslednji izmenio Жиле dana Pet Sep 28, 2018 11:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

др Жиле
Жиле

Broj poruka : 11313
Datum upisa : 17.09.2013
Godina : 51
Vozilo: : C5 HDi 2,2

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Pet Sep 28, 2018 4:31 pm

E pa to se zove obraz zemo. Neki ga izgleda nemaju nikako...

nemanja80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mladenmi16 taj Pet Sep 28, 2018 9:43 pm

Sta znam, moje iskustvo sa Dobrim je vise nego zadovoljavajuće.
mladenmi16

Broj poruka : 6539
Datum upisa : 01.06.2013
Godina : 36
Vozilo: : PSA Opel zafira 1.8 16V
Raspolozenje : Mrzim radne subote...

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksej taj Čet Okt 04, 2018 7:48 am

shix ::Pa imas ovde u temi samo treba da procitas. Wrib iz NS.

Gde se taj nalazi, ne mogu da ga nadjem...?

10 godina sam bio kod jednog majstora, ali vreme je za drugog... Ovaj je mnogo "porastao", i cene su mu porasle ;) a kvalitet usluge se smanjio, a izgleda i da nece vise da radi sirotinjska kola ;) stara vise od 5-6 godina...
Aleksej

Broj poruka : 19
Datum upisa : 14.09.2017
Godina : 39
Vozilo: : Peugeot 106 Sport

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od shix taj Čet Okt 04, 2018 4:50 pm

shix

Broj poruka : 2967
Datum upisa : 03.08.2012
Godina : 43
Vozilo: : Focus 1.6 16v

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksej taj Pet Okt 05, 2018 10:34 am

Ma mislio sam na taj Wrib. Nema veze, nasao sam nekog novog, po preporuci prijatelja, pa cu posle servisiranja javiti utiske....
Aleksej

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nbbulevar taj Pet Okt 05, 2018 12:31 pm

Baš taj Wrib porastao, počeo da klepa, i da soli pamet...
nbbulevar

Broj poruka : 61
Datum upisa : 12.04.2018
Godina : 41
Vozilo: : citroen xsara 2.0 hdi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksej taj Sre Okt 10, 2018 1:14 pm

Da se javim... Posle mnogo godine promenim servis za auto, po preporuci prijatelja.

Servis Vuksanovic
Novosadski put, ne znam broj, tacno preko puta hotela Stari krovovi.. Ko je iz NS i ako mu zatreba lako ce naci.
0637743870

Meni je menjao nazad pakne, i cilindre (procurio jedan) i napred plocice, delovi i ruke 10.000 kinti, ok je nije strasno. Mogu da kaze da sam zadovoljan, normalan odnos, kulturan. Videcemo u buducnosti kako ce biti za sada cu nastaviti da idem.

Ranije samo isao kod jednog majstora, da ne imenujem, odlican je majstor, sve kvarove resava, nema greske, nije bio skup i tako... Ali kako je bio na dobrom glasu, pocelo je sve vise ljudi da dolazi, sve manje on radi a sve vise majstori koji rade za njega, i cesto odrade ofrlje, a cene su pocele da rastu polagano... A zakazivanje servisa 2 nedelje unapred.
Tako da smo nazalost posle 10ak godina morali da se oprostimo, steta.
Aleksej

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Sre Okt 10, 2018 1:26 pm

Moji s posla svi hvale Banovica u Veterniku, ne znam jel si cuo za njega...

nemanja80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od shix taj Sre Okt 10, 2018 1:27 pm

Aleksej ::Ma mislio sam na taj Wrib. Nema veze, nasao sam nekog novog, po preporuci prijatelja, pa cu posle servisiranja javiti utiske....

Link koji sam ti dao iznad ovog tvog posta i jeste Wrib.. To je covek, a servis je autoparnter.
shix

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Sre Okt 10, 2018 9:33 pm

za Alekseja...nema tu da ne imenujem...kad treba da se pohvali na sva usta vicemo taj i taj ,odlican, zna posao extra majstor...a kad neki radi ofrlje i cekicari aili poskupi i cekas na red pa i tad zavlaci,da ne imenujem...treba imenovati...zato i postoji ova rubrika zar ne?

[You must be registered and logged in to see this image.]
SOF

Broj poruka : 399
Datum upisa : 09.04.2017
Godina : 52
Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksej taj Pet Okt 12, 2018 7:59 am

shix ::
Link koji sam ti dao iznad ovog tvog  posta i jeste Wrib.. To je covek, a servis je autoparnter.

Eh da posle sam skapirao, hvala.

nemanja80 ::Moji s posla svi hvale Banovica u Veterniku, ne znam jel si cuo za njega...

Cuo sam :) Ali radije ne bih isao tamo. Drago mi je ako su ljudi zadovoljni, nego sam ja radio na mesto gde je on radio nekada, pa su ljudi malo zbijali sale sa njim :) nista zlonamerno, nego eto tako.
Aleksej

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mishja taj Pet Okt 12, 2018 8:56 am

Seksali ste ga malko
mishja

Broj poruka : 3799
Datum upisa : 17.11.2013
Godina : 40
Vozilo: : skoda fabija 1.9sdi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cozmo taj Pet Okt 12, 2018 9:08 am

Ja bih uskoro trebao raditi prednje kočnice. To smo videli pri kupovini auta (zadnje su odlične). Ima mesa, ali su pločice već malo stvrdnute i cijuču ponekad. Mislio sam na proleće (tako mi je i brat rekao), ali bih ipak pre snegova i zime ih zamenio zajedno sa kočionim uljem. Auto koči inače odlično. Koji servis za Peugeot je dobar u Novom Sadu? I da li da menjam i diskove i pločice napred? Cenim da je bolje da to uradim? Mali servis mi ide tek za nekih 6800km što će biti za 5 meseci a tad će zima već proći. Ili ako koči normalno da ne diram? Brat je mislio da ih zamenimo na proleće. A za servis pitam jer mi ipak treba da imam neki servis u mestu stanovanja (Novi Sad).
cozmo

Broj poruka : 31
Datum upisa : 14.08.2018
Godina : 47
Vozilo: : Peugeot 307 1.6 HDI

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od shix taj Pet Okt 12, 2018 9:22 am

shix ::[You must be registered and logged in to see this link.]
shix

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nbbulevar taj Pet Okt 12, 2018 9:40 am

cozmo ::Ja bih uskoro trebao raditi prednje kočnice. To smo videli pri kupovini auta (zadnje su odlične). Ima mesa, ali su pločice već malo stvrdnute i cijuču ponekad. Mislio sam na proleće (tako mi je i brat rekao), ali bih ipak pre snegova i zime ih zamenio zajedno sa kočionim uljem. Auto koči inače odlično. Koji servis za Peugeot je dobar u Novom Sadu? I da li da menjam i diskove i pločice napred? Cenim da je bolje da to uradim? Mali servis mi ide tek za nekih 6800km što će biti za 5 meseci a tad će zima već proći. Ili ako koči normalno da ne diram? Brat je mislio da ih zamenimo na proleće. A za servis pitam jer mi ipak treba da imam neki servis u mestu stanovanja (Novi Sad).
Ako radi ništa ne diraj, stara deviza za auto!!!
nbbulevar

Broj poruka : 61
Datum upisa : 12.04.2018
Godina : 41
Vozilo: : citroen xsara 2.0 hdi

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cozmo taj Pet Okt 12, 2018 10:25 am

Da, ali moraju svakako da se zamene najkasnije za par meseci. Brat mi je mehaničar sa velikim iskustvom (Porsche servis) i zna da proceni stanje pločica. Verovatno će mi on menjati, nešto nemam poverenja u servise... ali sam pitao čisto za preporuku.
cozmo

Broj poruka : 31
Datum upisa : 14.08.2018
Godina : 47
Vozilo: : Peugeot 307 1.6 HDI

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Pet Okt 12, 2018 12:33 pm

Aleksej ::
Cuo sam :) Ali radije ne bih isao tamo. Drago mi je ako su ljudi zadovoljni, nego sam ja radio na mesto gde je on radio nekada, pa su ljudi malo zbijali sale sa njim :) nista zlonamerno, nego eto tako.

Banovic je radio u Opelovom ovlascenom servisu i posle otvorio svoj servis, ima 10 majstora i 30 auta u dvoristu svaki dan, ne znam da je neko lose ikada rekao za njega niti sto ste se sprdali s njim, u stvari ti si po tome radio u Opelu jel ? Mislim zabole me za njega, nemamo dodirnih tacaka vec ti si prvi sto sam cuo da ga izbegavas... Daj napisi da znam i ja preneti ovim mojima ako nije dobar majstor....

nemanja80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Aleksej taj Pet Okt 12, 2018 2:48 pm

nemanja80 ::
Aleksej ::

Banovic je radio u Opelovom ovlascenom servisu i posle otvorio svoj servis, ima 10 majstora i 30 auta u dvoristu svaki dan, ne znam da je neko lose ikada rekao za njega niti sto ste se sprdali s njim, u stvari ti si po tome radio u Opelu jel ? Mislim zabole me za njega, nemamo dodirnih tacaka vec ti si prvi sto sam cuo da ga izbegavas... Daj napisi da znam i ja preneti ovim mojima ako nije dobar majstor....

Pre toga je radio u Mikomu. Ja sam tamo kasnije radio, mislim posle njega. Kao sto rekoh nista lose nisam cuo od ljudi koji servisiraju kod njega, nego eto neke smesne price, zaista nista lose (tipa pita kojegu zasto mu nekad tastatura pise i mala i velika slova a nekad samo velika Very Happy ako su lagali mene i ja lazem vas Very Happy ) i takvih jos viceva je bilo :)
Aleksej

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nemanja80 taj Pet Okt 12, 2018 3:45 pm

Evo jutros bio kolega kod njega pa evo mozete videti racun i to :

Zadovoljan je uslugom i strucnoscu, na diznu je dobio garanciju. Posto je iz drugog mesta 20 km udaljenog, covek je poslao momka da odveze ovog mog kuci za dzabe, znaci svaka mu cast, verovatno bi ga i nas Kurjak odvezao...

nemanja80

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kurjak taj Sub Okt 13, 2018 10:00 am

Da je moja mušterija, bi što ne bi, radim to i dajem mojim mušterijama brojne druge pogodnosti, jer umem jako da cenim njihovo poverenje. Naj veća pogodnost je što kada je problem u jednoj žici ja im ne menjam pola auta (a to je slučaj u 50% slučajeva, žica, masa, neko štelovanje, resetovanje...). Ali ako nekoga čini srećnim da što više plaća i menja delove onda samo napred jer sreća nema cenu.
Ja druže od mušterija živim, samo ''neki'' nisu mušterije nego grebatori i zajedljivi su jer neću da im radim dijagnostiku za 1500 dinara.
kurjak

Broj poruka : 348
Datum upisa : 20.09.2017
Godina : 33
Vozilo: : Peugeot 206
Raspolozenje : Sipaj još jednu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kurjak taj Sub Okt 13, 2018 10:27 am

Evo ovih dana me komšija zove da pogledam Mareu, nema pravila kada će da se ugasi. Nadjem kvar za 10 minuta. Relej je bio loš. Nisam mu rekao šta je, ali da se ne zameram sa komšijom, reko stevo za tebe 30 evra (zna da inače naplaćujem 50). Sa relejom izašlo bi ga oko 4000.
Naravno sablaznio se i otišao u jedan poznati servis koji mu je našao da treba da se menja eleventil na stepu. Pazi sad. kod njih je dijagnostiku platio 1000 dinara, sam je kupio deo - 3500 i zamenio (jer oni jadni nisu imali vremena). Za sada je dao 4500 hiljade i ništa nije uradio, nervira se i opet ja derem, ookej slažem se...
kurjak

Broj poruka : 348
Datum upisa : 20.09.2017
Godina : 33
Vozilo: : Peugeot 206
Raspolozenje : Sipaj još jednu

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SOF taj Sub Okt 13, 2018 10:31 am

kurjak ::Da je moja mušterija, bi što ne bi, radim to i dajem mojim mušterijama brojne druge pogodnosti, jer umem jako da cenim njihovo poverenje. Naj veća pogodnost je što kada je problem u jednoj žici ja im ne menjam pola auta (a to je slučaj u 50% slučajeva, žica, masa, neko štelovanje, resetovanje...). Ali ako nekoga čini srećnim da što više plaća i menja delove onda samo napred jer sreća nema cenu.
Ja druže od mušterija živim, samo ''neki'' nisu mušterije nego grebatori i zajedljivi su jer neću da im radim dijagnostiku za 1500 dinara.
lepo receno i objasnjeno...sve na svom mestu...kolko ja citam medju redova,lepo si skapirao da svaki majstor upravo postoji zbog ``nas musterija`` i da smo upravo mi ``musterije``oni koji obezbedjuju platicu majstoru i pomocnicima oko njega...i LEPO je i mnogo ucinkovito kad se naidje na dobar docek kod majstora - stvara osecaj sigurnosti kod musterije...ali...isto ne treba TRPETI raznorazne picajzle i smarace...i s`pravom takve sto dalje od sebe...bravo Kurjace! iako i ovde po neko malkice smori i ne slusa,bezrezervno delis savete i pomoc..ukratko,potpuno se slazem sa tobom...

[You must be registered and logged in to see this image.]
SOF

Broj poruka : 399
Datum upisa : 09.04.2017
Godina : 52
Vozilo: : CITROEN C4 1.6 HDI
Raspolozenje : uvek raspolozen

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole